Israel Adesanya skóre nepočíta, on ho vyrovnáva. UFC má staro-nového kráľa (VIDEO)

Israel Adesanya (Zdroj: YouTube/UFC)

#Nigérijský bojovník Israel Adesanya je opäť šampiónom strednej váhy najväčšej organizácie MMA na svete UFC. Populárny „Izzy“ sa v Miami postavil svojej „nočnej more“ menom Alex Pereira.

Israel Adesanya je opäť kráľom 

„Izzy“ vedel, že po tom, čo prehral Pereirom v kickboxe a neskôr aj v MMA v UFC, má zrejme poslednú šancu na to, aby svojho dávneho rivala zdolal. Množstvo ľudí ho odpisovalo a tvrdilo, že skrátka nemá na Brazílčana potrebnú kvalitu. Opak bol napokon pravdou, Adesanya predviedol na turnaji UFC 287 vo floridskom Miami fantastický výkon, súperovi uštedril v druhom kole brutálne KO a zobral si späť opasok, ktorý mu právom patrí. Nižšie si môžete pozrieť zostrih tohto sledovaného merania síl, o ktorom od nedele rána hovorí celý svet zmiešaných bojových umení. 

Uvidíme v budúcnosti ďalší zápas medzi Israelom a Alexom? „Ja skóre nepočítam, ja ho vyrovnávam a teraz už vyrovnané je. Ak by chcel proti mne bojovať opäť, musel by si to zaslúžiť, aktuálne nad tým nerozmýšľam,“ nechal sa po triumfe počuť Adesanya. Rodák z mesta Lagos je teda opäť kráľom divízie do 84 kilogramov. Je veľmi reálne, že ho uvidíme v tomto kalendárnom roku ešte v oktagone. Proti komu a kedy, to v tejto chvíli známe nie je. Nastal totiž čas užiť si slastný triumf a zregenerovať ako mentálnej, tak aj po fyzickej stránke. 

Sleduj náš TikTok

Sleduj nás aj na Instagrame

 
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame