Gentleman, aký sa dnes už nevidí: Je senzáciou Instagramu, mladí mu eleganciu môžu len závidieť

zdroj foto: Instagram.com/styleafter50

#Internet, respektíve sociálne siete predstavujú niekoľkoročný fenomén, ktorý trvá a zrejme ešte dlho trvať bude. Prepadla mu nielen generácia Y, ale i tí najmenší a rovnako aj i tí najstarší. Výnimkou nie je ani Andy Poupart.

Móda je vrtkavá. To, čo je dnes trendy, už zajtra môže byť absolútne out. Veľkoobchody a módne značky diktujú, čo sa bude nosiť a tak nečudo, že na ulici môže každý z nás stretnúť svoj oblečený klon. Čo však pretrváva a nikdy nezostarne, je štýl. Problémom je, že ten nemá každý. To ale nie je prípad Andyho…

Deduško, ktorý má už 60-tku dávno za sebou sa stal doslova senzáciou. Na svojom profile styleafter50 sa prezentuje ako klasik, gentleman, dedko, akého by chcela každá vnučka či pre zrelšie dámy muž snov. Jeho štýl je vyložene založený na oblekoch, ktoré sú dokonale zladené s košeľou a doplnkami. Charakteristickým bodom je aj klobúk, ktorý dodáva celému outfitu šmrnc.

Andy Popart možno aj vďaka svojmu štýlu našiel už svoju vyvolenú Michèle Free, s ktorou sa rád chváli na jeho Instagrame. Ak sa ti Andy páči, skús presvedčiť i svojho ocina či dedka, či nemá záujem stať sa konkurenciou tomuto pánovi.

Odporúčame