Frayer Flexking chystá feat so Smackom. Bude to ďalšia raketa?

Frayer Flexking je meno, ktoré možno niektorí z vás nepoznali do tracku Rakety jak pizza s Rytmusom. Iní ho ale určite evidovali už dlhšie, no nič to nemení na tom, že tento mladík nespomaľuje, ale práve naopak. Jeho vzostup naberá na obrátkach a po úspešnej skladbe s krstným otcom slovenského rapu je na ceste ďalšia raketa. Tento raz s českým raperom Smackom. Poďme sa pozrieť na to, o čom presne je reč. 

https://www.instagram.com/p/CCWxyunpuHq/

Frayer Flexking zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram video, kde spolu so Smackom púšťajú menšiu ochutnávku z ich pripravovanej skladby. Musíme povedať, že z toho krátkeho úryvku, ktorý je dostupný to znie celkom ako banger, ale počkajme si to na to, keď bude song kompletne zverejnený.

„Ďalší feat s BIG G Smackom. Bolo mi najväčšou cťou BLA. In da lab beat od Nasty Chicken. Na toto nejste ready. Album je v procese fans a bit.hes,“ napísal ku krátkemu videu Frayer Flexking, ktorý pomaly, ale isto pracuje na svojom sólovom albume. Dočkať by sme sa ho mohli už počas tohto roka, ale detaily doposiaľ známe nie sú.

Frayer Flexking pokračuje v raketovom vzostupe, pričom jeho track s Rytmusom Rakety jak pizza je skutočne virálnou skladbou. K tomu pridajme spolupráce s Pil C-m (track Chlapci flexia) či s Damem (skladba Reeses). O tomto mladíkovi je počuť viac a viac a vyzerá to tak, že trend je nastavený spôsobom, že o ňom v najbližších mesiacoch budeme počúvať častejšie a častejšie.

Aby ste si ale nemysleli, že Frayer Flexking preráža len vďaka featom s menami ako Rytmus, Dame, Pil C či Smack, pridávame aj jeho sólový track Flakachi, ktorý vyšiel približne pred dvoma mesiacmi.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Sergei Barracuda v songu k filmu: Chystáte sa do kín?

Nuž, vyzerá to tak, že v ďalšom priebehu roka 2020 sa môžeme tešiť na rakety jak pizza. Aspoň to tak aktuálne pôsobí. Frayer Flexking pokračuje v prerážaní na slovenskej rapovej scéne.

Foto: Frayer Flexking, profil na Instagrame

Odporúčame