Sergei Barracuda v songu k filmu: Chystáte sa do kín?

Sergei Barracuda vie poriadne kvalitne trafiť klinec po hlavičke. Inými slovami, vo svojich trackoch vystihuje podstatu vynikajúcim spôsobom. A inak to nie je ani na aktuálnej spolupráci so spevákom Adamom Mišíkom. Skladba „Prach“ je titulnou piesňou aktuálneho filmu z českej produkcie. Ten nesie názov BANGER a bude aj v kinách. Hneď vám povieme, že sa je na čo tešiť. Alebo,…? 

Sergei Barracuda na vysokej úrovni

Track je dostupný už aj na video platforme YouTube, pričom views nabiehajú pomerne rýchlym tempom. Prvé, čo nám napadne, keď si tento feat pozrieme ako celok, je, že Sergei B ponúka naozaj osobité rapové prvky. Ak ho počúvate dlhodobo, viete, o čom hovoríme. Samozrejme, pochvalu si zaslúži aj Adam Mišík, jeho hudobný prínos je naozaj na vysokej úrovni. Nehovoriac o tom, že im to spoločne ladí, čo je dosť dôležité.

„Prach“ je komplexný song, ktorému pozícia titulnej skladby k filmu doslova sedí. Viac o filme BANGER, o ktorom sa predovšetkým v Českej republike hovorí stále viac, nájdete na nižšie priloženom fotografii.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BANGER. film (@banger.film)

Bude ťa zaujímať: Rapová legenda Lil Wayne oslavuje 40 rokov. Pozreli sme sa na TOP skladby jeho kariéry. Ktorá je tá najlepšia podľa vás? Viac sa dozviete po kliknutí na tento odkaz.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto webe.

Photo credits: Instagram/SergeiBarracuda

Odporúčame