Fotky, ktoré by chcela aj Kim Kardashian: Jej sestra sa zo škaredého káčatka zmenila na sexi kosť

Foto: instagram

#Khloé Kardashian na sebe tvrdo maká. Alebo lepšie by znelo, ak by sme povedali, že plastickí chirurgovia na jej výzore poriadne zapracovali. Z bacuľatého škaredého káčatka, ktoré ľudia kedysi označovali ako najšpatnejšiu ženu z klanu Kardashianovcov, je dnes divoška, ktorej právom patrí titul sexi kosť. 

To, že si označenie sexica zaslúži, dokázala aj uverejnením fotografie v žiarivých žltých plavkách, kde ukázala svoju schudnutú postavu. Nepochybujeme, že za ten zadok by dala čokoľvek aj Kim, nakoľko tá je v posledných dňoch terčom ostrej kritiky za jej veľký celulitídový zadok, ktorý pred uverejnením na sociálnu sieť poriadne preretušuje. Je možné, že sa v rodine Kardashianovcov nakoniec strhne súperenie o to, ktorá zo sestier bude lepšie vyzerať.

https://www.instagram.com/p/BT53i4ujt4e/?taken-by=kardashianjennerafrica

Najnovšie fotografie, ktoré Khloé Kardashian uverejňuje na svojom instagramovom profile jej však dávajú pred Kim poriadny náskok, čo poviete?

https://www.instagram.com/p/BT4YIjHF0EL/?taken-by=khloekardashian

Khloé je so svojou zmenou očividne spokojná a je na seba hrdá. Svoju premenu zdokumentovala aj na fotografiách. Rozdiel medzi nimi je obrovský.

Odporúčame