Fobia Kid v gothic oufite oznamuje album: Môj život je track i komédia

Fobia Kid

Fobia Kid a Gothic Ouftit (Zdroj: Youtube/ Dogma Family)

#Fobia Kid vydal v roku 2022 album Strašidelný dom, ktorý sme zaradili medzi najlepšie albumy minulého roka. Jeho štýl, ale aj rap sa vyvíja a môžeme ho vidieť v rôznych polohách, kde atakuje tvoju hlavu jeho údernými myšlienkami. Tentokrát to bude opäť niečo iné. Príde mi to ako nejaký prirodzený jav, ktorý sa dal čakať, keďže Fobia sa pomaly prispôsobuje temnote nielen v trackoch, ale aj vo vizuáli.

Toto je GOTHIC OUTFIT

Do svojho videosinglu si prizval aj nováčika s menom Samm734. Ten doručil chytľavý refrén, ktorý ti určite uviazne na pár týždňov v hlave, podľa toho, ako si tento track budeš dávkovať. Určite od neho chcem počuť viac a teším sa na ďalšiu spoluprácu z lídrom Dogma Family, ale aj na jeho sólové veci. Téma gotiky prevláda nielen v názve, ale dokonca aj samotnom videoklipe, ktorý kričí slovo GOTHIC na každom zábere. Outfity, make-up a lokácie perfektne sedia k téme, za čo vďačíme Bad Tape Filmz.

Nový album už na jar 2023

Fobia Kid avizuje na konci videoklipu, že na jar 2023 vydá svoj ďalší album s poradovým číslom päť. Podľa tejto úvodnej skladby opäť očakávam niečo na štýl albumu z minulého roka, no s veľkým upgrade-om po každom smere, hlavne v tom hudobnom. Temné myšlienky, nekompromisné rýmy a zaujímavé punchlines budú určite na každom rohu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @fobia_kid

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame