Erik Tresor spolupracuje s Rytmusom. Track z toho (zatiaľ) nie je

Erik Tresor patrí medzi novú vlnu slovenských raperov, ktorí zatiaľ nie sú ani zďaleka opočúvaní a majú čo povedať. Erik chce preraziť, tvrdo na tom každý deň pracuje a najnovšie to potvrdil aj príspevkom, ktorý zdieľal na svojom Instagrame. Teda, nezdieľal ho len on, to isté uverejnil aj Rytmus, čo má v našich končinách veľkú váhu. Predovšetkým, čo sa hudby týka. Poďme sa teda na to detailnejšie pozrieť.

Erik Tresor sa netají svojou láskou k bojovým športom, pričom toto odvetvie je od boxerského zápasu s Marpom v roku 2018 veľmi blízke aj Rytmusovi. Piešťanský raper, aj po tom, čo už mal duel dávno za sebou, ostal v plnom tréningovom nasadení a pokračuje vo fyzickej drine. Hovorí, že na sebe pracuje pre to, že mu to prináša dobrý pocit a ako všetci veľmi dobre vieme, to je jednoducho najviac, nech už robíte čokoľvek a kdekoľvek.

„Len tak pre dobrý pocit. Boxing sparing 40 minút s Erikom Tresorom a Mariánom Mišalkom,“ napísal Rytmus na svojom profile na Instagrame, kde ho sleduje viac ako 600 tisíc ľudí, pričom viacerí z jeho priaznivcov spozorneli. Pri mene Erik Tresor sa totiž pozastavili, poznajú ho totiž aj z hudobného priemyslu. Ako to vyzerá, Erik aj Rytmus spolupracujú, zatiaľ po tréningovej stránke, a je medzi nimi korektný vzťah. V pozitívnom zmysle sa vyjadroval na svojom profile aj Erik.

https://www.instagram.com/p/CDelQvipJVn/

„Bandoleros. Výcvik pokračuje, Erino chce zpátky. Ďakujem za tréning hoši, Rytmus a Marián Mišalko,“ napísal Erik Tresor, pričom jeho aktuálne nastavenie najlepšie pochopíte z jeho skladby Champion, ktorá je von približne mesiac a na platforme YouTube má viac ako 112 tisíc pozretí. Prikladáme ju aj do tohto textu, pretože tak, ako píšeme, poskytne vám zaujímavý pohľad do Erikovej hlavy.

Erik Tresor má na to, aby v slovenskom rape prerazil, postupne vydáva nové a nové veci, kde cítiť, že sa po hudobných stránkach posúva vpred. Okrem toho, počuť ste ho mohli napríklad na Separovom albume OG, čo je samo o sebe prejavom rešpektu a dôvery od uznávaného slovenského rapera.

A ktovie, možno čoskoro budeme počuť spoluprácu Erika Tresora s Rytmusom a možno bude ovplyvnená športovou, respektíve tréningovou témou. Nečudovali by sme sa. Rytmus ide tento rok ako tank, prakticky všade, kde sa objaví, sú pozretia a množstvo reakcií. A ktovie, možno Erik bude jedným z hostí na pripravovanom Rytmusovom albume. Možností je v tomto momente neúrekom a my sa len môžeme tešiť na to, ako to celé nakoniec vypáli.

Foto: Erik Tresor, profil na Instagrame

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk . 

Odporúčame