Najväčšie bizarnosti, aké ľudia vyhľadávali na internete: Naozaj chcel niekto vedieť tieto veci?

Biazrnosti, ktoré ľudia vyhľadávali v roku 2020.

Takéto bizarnosti ľudia hľadali v roku 2020 (Zdroj: freepik.com/katemangostar)

#Ľudia sú naozaj zvláštni, nepredvídateľní a niekedy ťa donútia zamyslieť sa nad osudom ľudstva. K tomu ťa možno doženie aj rebríček tých najbizarnejších vecí, ktoré ľudstvo vyhľadávalo na internete v roku 2020.

V priemere dvesto ráz mesačne ľudia vyhľadávali frázu ,,Ako je možné oklamať centrálny register záverečných prác. Ak vezmeme do úvahy všetky kauzy, ktoré sa v roku 2020 prevalili a pripočítame k tomu množstvo zúfalých študentov odkázaných na domáce samoštúdium počas pandémie, je to naozaj veľmi uveriteľné číslo.


Aj vyhľadávanie cez Google môže byť štýlové: Týchto 10 geniálnych trikov spraví machra aj z teba


Ďalšou z vecí, ktoré mátali ľudí je spojenie slov ,,čipovanie ľudí Biblia“. Veríme, že ak si si to vyhľadával aj ty, tak za účelom vyvracania hoaxov a nie ich šírenia. V rovnakom počte ako predošlé čipovanie si ľudia vyhľadávali aj heslo ,,Kočner pipik“. Je zjavné, že Threema ľudí poznačila viac, ako sme si mysleli.

V priemere šesťdesiatkrát mesačne sa do vyhľadávania dostal antristresový penis, o niečo menej vyhľadávaní mala otázka ,,Ako otehotnieť bez vedomia partnera?“. Asi dvadsaťkrát mesačne ľudia hľadali aj to, ,,ako zistiť, že korytnačka je mŕtva“. Tieto veci očividne komentár nepotrebujú.

Ľudia hľadali aj to, ako zistiť, že je korytnačka mŕtva (Zdroj: pixabay.com/Capri23auto)

Ľudia však vyhľadávali napríklad aj to, ako nájsť upíra. Nuž, zákaz denného vychádzania a možnosť chodiť von len v noci očividne niektorých dohnal k zaujímavým myšlienkam. Ako astrálne cestovať – to bolo taktiež jednou z vyhľadávaných vecí. Pandémia poznačila aj cestovný ruch, preto si pravdepodobne chceli niektorí dopriať aspoň cestovanie v takejto podobe. V nadväznosti s posledným je potrebné spomenúť aj to, že ľudia chceli vedieť, ako otvoriť tretie oko. Nuž, možno by to tretie videlo svet v roku 2020 inak, ako zvyšné dve.

Rovnako ako veci v predošlom odseku, aj tie ďalšie dosiahli v priemere desať vyhľadávaní za mesiac. Očividne Vianoce nevyšli všetkým tak, ako chceli, pretože do vyhľadávania sa dostalo ,,Môže sa jesť mŕtvy kapor?“. Okrem toho v rebríčku nájdeš aj otázku ,,Ako oklamať automat na sladkosti?“ a dokonca o čosi viac vyhľadávaní mala aj ,,meditácia na peniaze“.

Medzi tradične desivé a zároveň naozaj bizarné veci patrí napríklad otázka ,,Ako zabiť človeka bez stôp?“ alebo ,,mŕtve telo po roku“. Nuž, lockdown s niekotrými osobami v jednej domácnosti po dobu niekoľkých týždňov je iste náročný na nervy, ale sme si istí, že existujú lepšie spôsoby, ako sa s tým vyrovnať.

Používatelia hľadali, ako oklamať automat na sladkosti (Zdroj: pixabay.com/webreiziger)

Vyhľadával si niektorú z týchto vecí aj ty?

Zdroj: visibility.sk, hashtag.sk
Odporúčame