Alan Murin krstí debutový album TRUESELF: Buď ready na jedinečný koncert

Alan Murin a jeho krst albumu TRUESELF (Zdroj: Alan Murín PR)

Alan Murin a jeho krst albumu TRUESELF (Zdroj: Alan Murín PR)

#Talentovaný spevák a producent Alan Murin bude 22.03 (streda) v centre Bratislavy krstiť svoj debutový album, ktorý vydal pod vlastným vydavateľstvom s rovnomenným názvom TRUESELF. Krst sa uskutoční v priestoroch novovzniknutého konceptu NIBBLE na Ventúrskej ulici 9. Lístky kúpiš na predpredaj.sk.

Bude to skutočná nálož kvalitnej hudby podčiarknutej top zvukom značky Void Acoustics pre náročných, ktorým sa podnik NIBBLE pýši. Stage priamo na nádvorí Zichyho paláca s jedinečnou atmosférou skvele ladí s Alanovou predstavou nezabudnuteľného eventu. Čaká vás neopakovateľný zážitok plný emócií, ale aj darčekov od Alana pre jeho TRUE FANS.

Očakávajte aj nadupaný guestlist. Okrem jeho najbližších ľudí, rodiny či jeho fans, prídu Alana podporiť aj hostia ako Kali, Osťo, Pil C, Laris Diam a ďaľší. Show sa bude konať na mieste, ktoré okrem svojich ikonických priestorov ponúka presne to, čo sa v týchto priestoroch očakáva.

Celá história tohto miesta je totiž spojená s hudbou. V šľachtickej rodine Zichyovcov, podľa ktorej palác nesie svoj názov, pôsobil Heinrich Marschner, ktorý bol najvýznamnejším nemeckým hudobným skladateľom toho obdobia. V rokoch 1817 – 1821 v paláci pôsobil ako učiteľ hudby detí grófa Jána Nepomuka Zichyho a v Zichyovskom paláci organizoval a dirigoval koncerty. NIBBLE je koncept, ktorý prepája umenie, kreatívnu gastronómiu, spája tradičné prvky s modernými a to nielen vzhľadom, dizajnom, ale aj samotným prístupom. Človek sa tam cíti výnimočne, a zároveň ako doma. Aj preto si Alan vybral na krst práve toto miesto.

Zajtra na našom IG bude prebiehať súťaž o 2×2 lístky, takže buď ready aj na to. Samozrejme, ak chceš byť na krste na 100 %, odporúčam ti kúpiť lístky a podporiť celú akciu aj takýmto spôsbom.

Pre verejnosť bude vstup len na lístky, ktoré si už teraz môžu kúpiť cez predpredaj.sk 
Lístky:
Classic –  15 €
VIP – 50 € (zahŕňa welcome drink & catering, vlastný bar, darček)

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Suvereno: Ako vníma rok 2023 a na aké projekty sa môžeme tešiť? (ROZHOVOR)

Príďte si po skutočný zážitok. Show začína o 20:00. Brány budú pre vás otvorené už od 19:00. Let´s goooo. 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame