Rebríček 20 najsledovanejších zvieracích influencerov na TikToku: Je to bizár, ale niektoré ti vyrazia dych

TikTok zvieracie profily

Zvieracie profily majú na TikToku milióny sledovateľov (Zdroj: GettyImages)

#Možno by si bol prekvapený, ako rýchlo sa dá získať popularita na sociálnej sieti TikTok. Dnes sa zameriame na zvieracie profily, resp. zvieracích influencerov na tejto platforme, ktoré majú najviac sledovateľov. Máš nejaký medzi „lajknutými“ aj ty? 

V niektorých prípadoch ide priamo o profily domácich miláčikov, v iných o ľudí, ktorí sa považujú za tzv. animal influencerov a ich obsah má rôznorodejší charakter.

20. Husky Fam – 2,3 milióna sledovateľov

Ak máš rád psy a kreatívny pravidelný obsah, profil s názvom Husky Fam je pre teba jednoznačnou voľbou. Čísla sledovateľov tejto roztomilej psej rodinke neustále rastú. Keď sme si pozreli pár postov, vôbec sme sa nečudovali. 

@eight_fluffytails

Post walkies happy pants 🌞

♬ original sound – Eight Fluffy Tails

19. Aria Wolf – 2,3 milióna

Originalite sa naozaj medze neklamú. Profil mladej potetovanej influencerky je plný štvornohých miláčikov. Aria dokonca vydala kuchárku knihu pre psy a svojím sledovateľom radí, ako sa o chlpáčov starať.

@ariaawolf

Lick Mats for the pups! 👅 pumpkin and probiotics for the win! #Oimmal #lickmats #treatsfordogs #dogtraining #charpoochieboard

♬ The Future (Instrumental) – BLVKSHP

18. MARLEY AND KUBA – 2,3 milióna 

Na každom profile v tomto rebríčku nenájdeš vždy iba vyslovene zvierací obsah. Poľský pár, ktorý si hovorí MARLEY AND KUBA, je jedným z príkladov. Aktérom ich príspevkov totiž býva aj ich mačka.

@marleyandkuba

Z baby robi sie gadżeciaż..😂

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

17. gonzalezempirebullie – 2,3 milióna 

Treba k tomuto vôbec niečo písať? Keď miluješ anglických a francúzskych buldogov, rýchlo si vyhľadaj tento profil. Na tomto profile sa stretneš s dvoma krásnymi šteniatkami, sú milé, zlaté a dozaista ti zlepšia deň. Ak si to nemyslíš, tak to skús.

@geb_carla1

Chewie #cutepuppy #pup #frenchbulldog #frenchies #puppytiktok

♬ Puppy Love – Snikka

16. CatĐángYêu❀ – 2,4 milióna 

Ver či nie, aj my sme rozmýšľali, aký má tento profil súvis so zvieratami. Nuž, keď trochu nalistuješ, tak to zistíš. Nájdeš tu prvotriednu „zvieraciu“ zábavu, scrolluj teda ďalej.

@catbaby0

Nội ơi, con sẽ làm được phải không☺️ #catdangyeu #truongofcat #Master2022byTikTok @Trường OF Cat

♬ GU (Cukak Remix) – Freaky, Seachains

15. Chefs and Dogs – 2,5 milióna

Toto je, povedzme to diplomaticky, trochu hraničný profil. Je totiž nielen pre milovníkov psov, ale aj pre milovníkov varenia. Problém je v tom, že na tomto profile nájdeš napríklad premakaný post s králikom, ale aj ďalší o tom, ako ho pripravuje šéfkuchár.

@chefsanddogs

Best way to clean teeth 🦷 #asmr #teeth #cleaning #dental #kibble #toothpaste #toothbrush

♬ original sound – Chefs and Dogs

14. Hamsterland – 2,5 milióna 

Hamsterland je pravdepodobne najviac cool názov profilu v tomto rebríčku. Keď si pozrieš pár postov, zistíš, prečo sa takto volá. Vopred ťa však upozorňujeme, ak nemáš rád hlodavce, ani na tento profil nechoď. 

@hamster_land

🐹 #hamster #maze #fyp

♬ Jalebi Baby – Tesher & Jason Derulo

13. JoshButlerTv 📺 – 2,7 milióna 

Trénovať za pomoci svojho domáceho miláčika? To je niečo, čo by si mal zrejme praktizovať aj ty, ak nemáš vhodného parťáka pre svoje športové aktivity. Ako inšpiráciu si môžeš pozrieť profil tohto športovca a jeho psíkov, ktorí počúvajú na mená Roxy a Remi.

@joshbutlertv

Always chase the goals you have set for yourself ❤️ #dogs #football #joshbutlertv #roxyandremi #viral #race

♬ Healed – JOSHBUTLERTV

12. Shang Ragasa – 2,9 milióna

Ak si mal dlhý deň v práci, nemáš práve ideálnu náladu alebo potrebuješ rozveseliť, našiel si ten správny profil. Shang Ragasa roznáša radosť. Presný počet psíkov, ktoré majiteľka predstavuje vo videách, sme však doteraz nezistili, podarí sa to tebe?

@shangragasa

MAGKAKA APO NA AKO KAY KUYKUY!! 😭 #shangpooches

♬ original sound – Shang Ragasa – Shang Ragasa

11. Katie Grissum – 3,1 milióna

Mať skvelý vzťah so svojím domácim miláčikom je veľmi obohacujúce. Katie Grissum ti to potvrdí a zároveň ti poodhalí život psíkov z útulku. So svojimi sledovateľmi sa delí o príbehy najdúchov a nájdeš tu aj veľa vtipných videí. 

@katie.and.the.snoots

KC Pet Project needs the support of Kansas City more now than ever. This isn’t going to be a quick fix and we still have difficult times ahead. There are things you and our community can do to help the process of healing. ADOPT. FOSTER. VOLUNTEER. DONATE. ADVOCATE. No matter your capacity to help we have something that you can do to make a positive difference. PREVENT PETS FROM ENTERING THE SHELTER. Did you know that it is likely that a stray dog is only a quarter mile from it’s home? If you come across a stray dog make an effort to find the owner. Look for tags, knock on doors, go to a local veterinarian office to see if it is microchipped. Do you need to rehome your dog? KC Pet Project has a rehome website where you can post your pet. We also provide resources to help you rehome your pet without having to surrender them to a shelter. Get your dog microchipped. Make sure your dogs are wearing tags that clearly has contact information on it. There is an endless amount of information on KC Pet Project’s website. Check my main page for more information. #animalshelter #kansascity #kcmo #kcpetproject #sgelterdog #shelterdogs

♬ Metamorphosis – Danilo Stankovic

10. Noah & Lincoln – 3,4 milióna 

Pravdepodobne jediný problém tohto profilu je, že keď sa naň dostaneš, nebudeš sa od neho vedieť odlepiť. 12-ročný psík Noah a jeho mladší kamoš Lincoln dokážu roztopiť aj to najtvrdšie srdce. 

@noah_and_lincoln

Noah is my boo thang 🥹 he will be 12 in 4 days

♬ LIL BOO THANG unreleased but im working on it – Paul Russell

9. K a r i t o 🎨 – 3,9 milióna 

Opäť prípad toho, že animal influencer nemusí mať na svojom profile zvierací obsah od rána do večera. Ak však rád sleduješ ľudí, ktorí rozmýšľajú originálnym spôsobom, myslíme si, že si na správnom mieste. Karito ťa vo svojich videách zabaví aj spolu so svojimi dvoma chlpáčmi. 

@karitoruizz

Aún no tengo la dicha de ser madre pero soy mamá perruna🐶💕 @SandraBaila Feliz dia a todas las mamis y a las mamás que criamos a un hijo de 4 patas con mucho pelito jiji🫶🏼

♬ sonido original – K a r i t o 💅🏼

8. Caitlin and Tiptoe – 4,4 milióna

A tu je situácia podobná ako pri predošlom čísle. Aby si sa dostal k zvieratkám, musíš trošku zalistovať, ale štatistiky hovoria jasnou rečou. Tento profil si influencerka Caitlin založila, aby v ňom postovala príbehy o svojej korytnačke Tiptoe.

@caitlinandtiptoe

August flowers 🌸🌱

♬ original sound – hunter1sbae

7. Mia & Jerrie – 4,9 milióna 

Originálne, jedinečné a pútavé. Ak miluješ mačky, si na správnom mieste. Dve perzské krásavice Mia a Jerrie ti ukážu, aké šikovné kúsky sa vedia naučiť. Nehovoriac o tom, že sú to dokonalé modelky a predvádzajú sa v plnej paráde.

@mmeowmmia

Time to think is always necessary 🙈🤣 #cat #cats #catchallenge #catgame

♬ original sound – Mia & Jerrie

6. Maya Husky – 5,1 milióna 

Husky a sociálne siete? To je skrátka niečo, čo ide k sebe. Sibírsky modrooký chlpáč ti sem-tam niečo porozpráva, zaspieva a ukáže ti, že vie byť občas aj pekne tvrdohlavý. A nevieme si pomôcť, akoby naozaj hovoril ľudskou rečou.

@maya.husky

CEO of fluff u 🙃

♬ original sound – Maya Husky

5. Chinpals – 7 miliónov 

Mnoho ľudí by činčily najradšej videlo na svojom kožuchu. Časy, keď nemé tváre zbytočne trpeli kvôli móde, sú však preč. Činčila Linus ťa presvedčí, že je lepšie chovať ju ako rozkošné domáce zvieratko. Dúfame, že zlepšila deň aj tebe. 

@chinpals

What Linus Eats in a Day! #fyp #PartyWithVMAs #foryoupage #tiktokpets #petsoftiktok #learnontiktok

♬ Monsters, Inc – Gustav Lundgren & Unit

4. chapi_tosya – 7,8 milióna

A čo toto? Čudoval by si sa, aký pestrý a nevšedný môže byť psí život. Krátke vtipné skeče s drobnými hnedými jazvečíkmi zachytávajú radosti aj strasti bežných dní so štvornohými miláčikmi. Čo sa stane s vašimi koláčikmi, keď sa nepozeráte?

@chapi_tosya

Собачка – это наше… Т9 ❤️ #чапитося

♬ оригинальный звук – chapi_tosya

3. Nico🐶 – 8,8 milióna 

Plemeno pomeranian patrí medzi najroztomilejšie na svete. Ak miluješ pohľad na takýchto psíkov, tento profil ťa nabije pozitívnou náladou. Nico je biela chlpatá guľka, s ktorou každý deň zažiješ nové dobrodružstvá.

@nico_thepomeranian

The puppy digs a hole!#nico #funny #fyp #dogsoftiktok #dog

♬ original sound – Nico🐶

2. animalize21🔥 – 11,1 milióna

Tento španielsky profil sa teší veľkej popularite, ale jeho spojitosť so zvieratami nie je úplne priamočiara. Oficiálne aj animalize21 ale patrí do kategórie animal influencers. Hádame, že je to kvôli samotnému názvu, alebo zrejme tým, že videá sú veselé, až živočíšne?

@animalize21

Sí o no?😂 @ales_gf #parati #fyp #foryou #comedia

♬ sonido original – animalize21🔥

1.ThatLittlePuff – 33,5 milióna

Máme tu víťaza! Niekomu sa to môže zdať krásne, ostatným možno trochu zvláštne. 33,5 milióna sledovateľov je ale odpoveďou na všetky otázky. Mačka Puff sa tu v originálnych videách predstavuje ako opravár, kuchár či poradca, ktorý vám prezradí pár beauty hackov. 

@thatlittlepuff

Have you ever wondered if Puff is even a real cat? (He could be from the futue just like Doraemon!) #thatlittlepuff #catsoftiktok #cat

♬ original sound – ThatLittlePuff

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, tiktok.com, starngage.com
Odporúčame