10 mňamkových TikTok profilov, pri ktorých ti vyhladne: Podľa nás sú topka na Slovensku!

food jedlo sladkosti tanier

Pozor, po tomto článku zostaneš poriadne hladný! (Zdroj: Unsplash.com/Taylor Kiser)

#V dnešnom článku sme si pre teba pripravili 10 food profilov, ktoré sa podľa nás rozhodne oplatí sledovať. Či už hľadáš inšpiráciu pre svoje meníčko alebo zdravé alternatívy, vďaka ktorým si pochutnáš a zároveň zostaneš fit, máme pre teba riešenie. Chutné reels recepty si jednoducho vždy nájdu svojho diváka!

1. bad_boyz_kitchen

Tento profil ponúka nedupanú inšpiráciu pre domáce i zahraničné recepty. Chlapci to robia svojsky, hravo a hlavne chutne. Navyše každé jedno video je okorenené dávkou svojského humoru, čo robí z receptov ešte väčší unikát. Tento profil je skutočne jedinečný a o tom svedčí aj ich netypické kulinárske heslo: „BAD BOYZ do it better!“

@bad_boyz_kitchen

Úplne autentický recept na naše nové BURITO SPRING 🌿☀️🌯 #badboyzkitchen #zdraverecepty #buritospring #wolt #boltfood #bistrosk #domesto #donaska #bratislava #rozvozjedla #videorecept

♬ [Spring] Vivaldi: Spring from Four Seasons – SOUND BANK

2. fitt_blondie

Milá blondínka ti ukáže, ako sa stravovať zdravo, a že to veru vôbec nemusí byť nuda! Na jej profile nájdeš recepty na zdravé raňajky, skvelé a zároveň jednoduché obedy, ba dokonca zdravé cukrovinky, ako sú napríklad muffiny či cheesecaky. Blondínka má navyše veľmi sympatický a nefalšovaný prejav, ktorý ťa určite príjemne osloví.

@fitt_blondie

Za mňa je to geniálne 😍🤫 sleduj má na Instagrame ♥️🤷🏼‍♀️ #healthylifestyle #morningroutine #fitness #varim #ranajkysuzaklad #recept

♬ Virtually – Caity Baser

3. dianalajciakova

Diana Lajčiaková ťa na svojom profile zoznámi s jednoduchými, rýchlymi a dokonca aj zdravými receptami. Z jej videí sála jednoduchosť, no zároveň skutočná inšpirácia. Dianka tiež vytvára koncept „top potraviny“, v ktorom sa dozvieš, čo dobrého si napríklad môžeš nakúpiť v istých obchodných reťazcoch. Ako bonus na jej profile nájdeš množstvo fitness tréningov či informácií.

@dianalajciakova

Toto musíš vyskúšať ! 😍 #fyp #foryou #protebe #preteba #fitness #bestoats #breakfest #healthybreakfast #ranajky #zdraveranajky #food #zdzavejedlo #fitnessmotivacia #zdravyzivotnistyl #oats #poridge #oatmeal

♬ original sound – Diana Lajčiaková

4. kani_oneday_be_famous

Kani ťa na svojom profile zahrnie chutnými receptami, ktoré už možno poznáš. Vždy ich však nejakým spôsobom ozvláštni, a tak vnikajú netypické kombinácie, ktoré si určite budeš chcieť vyskúšať aj doma. Na profile nechýba ani humor, drobné filozofické okienka a každé video zdobí príjemný hlas, vďaka ktorému sa ti recepty budú počúvať veľmi ľahko a nenútene.

@kani_oneday_be_famous

skúšaš aj iné či len klasiku? #fyp #foryou #slovakia

♬ Paparazzi – Kim Dracula

5. fitfoodie_laal84

Klára ti na svojom profile ukáže ako variť chutne a zdravo. Nájdeš tu množstvo tipov na netypické raňajky, ale aj zdravé obedy či večere. Vysvetlí ti nejednu záhadu stravovania. Jesť zdravo, vyvážene a bez výčitiek na tomto profile rozhodne nebude problém!

@fitfoodie_laal84

Dobrou chuť❤️ #zdravejidlo #zdravyobed #tofu #vegetarianskejidlo #laal84

♬ Life Goes On – Oliver Tree

6. fingerjepan

Ak rád varíš mäsko a si milovníkom domácej tradičnej slovenskej kuchyne, tento profil sa ti určite zapáči. Nájdeš tam poriadnu nádielku našej kuchyne, ktorá je obohatená o štipľavé komentáre, žartíky či svojský špecifický prejav.

@fingerjepan

Ľúbiš bryndzové halušky?👌😋#fy#fyp#foryou#fingerjepan#halusky#jajko#naucim#ta#varit#trend#trendy#viral#satysfya#satysfying#nedajte#sa#ojebat

♬ původní zvuk – Finger

7. barbarastreisandova

Na Barbarinom profile nájdeš jednoduché a chutné recepty, ktoré sú prevedené vždy v krásnom a štýlovom formáte. Ten ulahodí aj tomu najkritickejšiemu očku.

@barbarastreisandova

Máte radi 🥑? ✨ #avotoast #avokado #recept

♬ Right Down the Line – Gerry Rafferty

8. veron.i

Ak hľadáš nejaké kuchárske tipy, ktoré sa týkajú kuracieho mäska, na Veronikinom profile sa budeš cítiť ako v raji. Okrem toho tam nájdeš množstvo tipov na nátierky, šaláty, ale i domácu klasickú kuchyňu, ako je segedín či bryndzové halušky. Veronika Bazálová je skrátka šikovná a skúsená gazdinka, ktorá si zaslúži tvoju pozornosť.

@veron.i

gulaaš? #dobruchut #podla #mna #inspiracia #food

♬ Cooking – AShamaluevMusic

9. viktorie_hrazdilkova

Pozri si aj krásny farebný účet Viktórie. Tá kuchtí skoro každý deň a je to na nej skutočne vidieť. Na profile nájdeš rôzne fit alternatívy obyčajných jedál, ktoré však absolútne nestrácajú na chuti, práve naopak chutia fantasticky. Rovnako ťa však určite potešia tipy na tradičné či naopak cudzokrajné jedlá, ako sú ázijské Kung pao, batátový quiche či ramen.

@viktorie_hrazdilkova

Raději Cheesecake nebo Brownies? 😋❤ #czech #czsk #food #brownies #cheesecake #jidlo #rezy #fitnesscz #czechfitnessgirl #foodlover #foodie #mnam #love

♬ původní zvuk – Viktorie Hrazdílková

10. lemrahnila

Ak miluješ slovenskú kuchyňu v podobe bryndzových halušiek, parených buchiet alebo si zatúžil po tradičnom šošovicovom prívarku, profil prostorekej a úprimnej blondíny ťa určite nadchne. Okrem skvelých chutných dobrôt tam nájdeš aj rôzne poznatky o ekológii či výrobe domácich výrobkov. „Lemra hnilá“ ťa jednoducho naučí ostrieľanému sedliackemu rozumu a skvelej tradičnej kuchyni, ktorú by si si mal určite uchovať ako pravý národniar.

@lemrahnila

#obed #polievka #jedlo #recept #recepty #kel #slovenské #tradičnákuchyňa #tradičné #slovenskákuchyňa #domáce

♬ Maldita Perigosa, a Cara de Anjo e a Mente Maldosa – DJ Nandinho Original


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame