10 vecí, ktoré by si mal určite vyskúšať, keď si single: Sú jednoducho skvelé aj sólo

Photo by Esther Wiegardt on Unsplash

#Si sám a máš pocit, že ti neostáva nič iné, než sedieť doma pred telkou? Zábava nie je len pre zadaných. Našťastie existuje množstvo vecí, ktoré si môžeš vychutnať, aj keď si single. My sme pre teba vybrali 10, ktoré ťa presvedčia o tom, že sedieť na gauči by bola fakt škoda.

#1 Rande sám so sebou

Photo by Ibrahim Boran on Unsplash

Vyber sa do dobrej reštaurácie a daj si tam niečo špeciálne. Vychutnaj si to a nesnaž sa hľadieť len na dno taniera. Ak sa nebojíš vykročiť zo svojej zóny komfortu, určite si značne rozšíriš obzory. A aj z (ne)obyčajnej večere môžeš mať fantastický zážitok.

#2 Vyber sa do kina

Fantastické na tom je, že si môžeš vybrať film, na ktorý máš skutočne chuť a nebudeš sa musieť nikomu prispôsobovať. Pokojne si ho pozri. Uvidíš, aké to je príjemné, keď ťa nikto nebude vyrušovať nevyžiadanými komentármi.

#3 Daj si kávičku

Ak miluješ kvalitnú kávu, vyber sa do kaviarne, v ktorej si môžeš vybrať z exkluzívnych káv. Pri popíjaní len tak pozoruj okolie, môžeš sa dívať z okna na ulicu a len tak si užívať príjemný jesenný deň.

#4 Sólo trip, ktorý skutočne stojí za to

Photo by rawpixel on Unsplash

Ak ti nechýba odvaha, sólo trip niekde do zahraničia môže byť pre teba skvelým zážitkom. Vo chvíľach, keď je človek odkázaný sám na seba, veľmi ľahko zistí, v čom sú jeho prednosti a v čom nedostatky. Ak sa vyberieš na takýto výlet, určite budeš mať na čo spomínať.

#5 A čo tak koncert?

Miluješ prudko alternatívnu kapelu, na ktorej koncert nikto s tebou nechce ísť? No problem. Choď sám. Užiješ si ho oveľa lepšie, ako keby si sa mal dívať na otráveného kamaráta či frajera, ktorý nikdy nepochopí tvoj vkus.

#6 Nakupovanie

Photo by Bianca Lucas on Unsplash

Najradšej nakupujem sama. Možno aj tebe bude viac vyhovovať nakupovať osamote. Nikto ťa nebude naháňať, môžeš zamieriť do butikov a obchodov, na ktoré si už dlho brúsiš zuby a nebudeš musieť brať na nikoho ohľad. To rozhodne stojí za to.

#7 Firemné akcie

Aj keď si single, môžeš sa v pohode vybrať na firemné akcie. Určite tam nebudeš sám, kto je bez partnera. A ktovie, možno práve tam spoznáš niekoho zaujímavého.

#8 Sedenie za barom

Photo by Crew on Unsplash

Ak sa potrebuješ občas socializovať, vyber sa do baru. Po dlhom dni si dopraj obľúbený drink a pokojne sa pusti do nezáväznej konverzácie s barmanom. Ak bude mať náladu (a čas), určite ti prezradí zopár pikošiek. Vedz, že za svoju prax sa stretol s kadečím.

#9 Zapíš sa na kurzy cvičenia

Joga, pilates, box alebo aikido či to, čo ťa napadne. Dnes máš rôzne príležitosti, ktorými si môžeš popreťahovať kosti. Je to aktivita, ktorú si v pohode užiješ aj bez parťáka. A po čase spoznáš nových.

#10 Skús si niečo uvariť

Photo by Alyson McPhee on Unsplash

Pusti si k tomu obľúbenú hudbu, vysúkaj si rukávy a ukáž, čo je v tebe. Čas, kedy si sám, môžeš smelo využiť na osvojenie si rôznych zručností. Jednou z nich je práve varenie.

Zdroj: elitedaily.com
Odporúčame