„Žijeme len raz“ získava nabombený remix (NOVINKA)

Legendárny song „Žijeme len raz“, ktorého autormi sú Ego a Robert Burian, dostáva svoju remixovú verziu. Skladba, ktorá navždy ovplyvnila slovenskú hudbu, je pre mnohých z nás nesmrteľná. Aké miesto si medzi poslucháčmi získa remix?

„Žijeme len raz“ remix

Kým budete pokračovať v čítaní, môžete počúvať zremixovanú verziu, ktorá je dostupná na streamovacej službe Spotify. Ak sa vám páči pôvodná verzia, tak neexistuje dôvod, aby ste neocenili aj tú „vytunenú“. Budeme k vám úprimní. Pustili sme si remix tejto legendárnej záležitosti trikrát za sebou. Môžeme konštatovať, že v tomto prípade nie je priestor na neúspech. A v podstate ani šanca, tak veľmi totiž (nielen) Slováci majú túto skladbu radi.

Legendárna spolupráca Ega s Robertom Burianom vyšla v roku 2012 a dodnes patrí medzi najpozeranejšie videa slovenského YouTube. Aktuálne má viac ako 88 miliónov views, pričom toto číslo neustále rastie. Nebudeme prekvapení, ak jedného dňa budeme písať, že tento song pokoril magickú 100-miliónovú hranicu.

Nečudo, „Žijeme len raz“ sa nám všetkým dostala poriadne pod kožu. A nebudeme si klamať, väčšina z nás vie túto skladbu naspämať odpredu a možno aj odzadu. Ak poznáte niekoho, kto nevie, čo je táto pieseň zač, mali by ste dotyčnému alebo dotyčnej pomôcť to zmeniť.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com, @mike_cho_

Odporúčame