Dominika Mirgová sa pripravuje na box: Bojuje s vyčerpanosťou

Dominika Mirgová (Zdroj: IG/dominikamirgovaofficial)

#Slovenská speváčka Dominika Mirgová zažije na konci decembra svoju premiéru vo svete bojových športov. V rámci podujatia Fight Night Challenge 3 sa predstaví v ringu proti Aless. Príprava na prvotriedny športový výkon prináša svoje úskalia a človeka preverí nielen po fyzickej, ale aj po psychickej stránke.

Dominika Mirgová v tvrdej príprave

Keď bol zápas medzi Mirgovou a Aless oznámený, Dominika úprimne uviedla, že sa na túto výzvu veľmi teší, ale má z nej aj rešpekt. Predsa len, hudobná a športová kariéra sú dve diametrálne odlišné záležitosti. A pripraviť sa na boxerský zápas vyžaduje veľké množstvo fyzického a psychického úsilia, taktiež nesmierné množstvo času. Skutočne, je to ďaleko náročnejšie, ako by si ľudia mohli myslieť.

Pred pár dňami na svoj profil na sociálnej sieti Instagram napísala. „Vyčerpanosť zo štyroch dní trénovania bolo cítiť. Ešte k tomu aj kilo a pol dole,“ informovala svojich priaznivcov. Naberať silu, kondíciu a zároveň chudnúť, to je, nuž, komplikované a pochopí to len ten, čo si tým prešiel. „Postavila som sa ale na nohy a dala s trénerom večerný tréning.“ Dominika trénuje v trnavskom Spartakus Fight Gym pod vedením kouča Martina Vyskoča. Už 27. decembra 2022 v Brne môže naplno ukázať, ako sa v boxerskom remesle zdokonalila.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame