DIRTY TRAP si už počul? LucaBrassi10x dáva o sebe vedieť

O novej hudbe sa vás snažíme informovať čo najskôr, ale vzhľadom na to, v akej krajine žijeme a koľko toho denne vychádza, niekedy sa stane, že niečo takpovediac prejde pomedzi naše prsty. Keď to zistíme, snažíme sa to napraviť, preto prinášame text o skladbe LucuBrassiho10x, chalanovi, ktorý o sebe dáva stále viac a viac vedieť. Toto je Dirty Trap, ak ste tento track ešte nepočuli, tak to poďte spoločne s nami rýchlo zmeniť.

Ak si ešte nepočul meno LucaBrassi10x, tak to rýchlo zmeň, pretože aj keď tento interpret nespadá do hudobnej šálky kávy všetkých poslucháčov, má čo ponúknuť a vzhľadom na to, ako na sebe pracuje a s kým buduje vzťahy, je viac ako reálne, že o ňom budeme v nasledujúcich týždňoch či mesiacoch počuť viac a viac.

Osobitý štýl, zaujímavé bars a pseudonym, ktorý pochádza z legendárnej mafiánskej série Krstný otec, ktorej autorom je jeden z najlepších autor podobného druhu románov Mario Puzzo. Luca Brassi bol pravou rukou Dona Corleoneho, nemal problém vybaviť, čo bolo treba a nedával zbytočné otázky.

LucaBrassi10x je zástupcom takzvanej novej školy slovenského rapu a áno, new school nie je pre každého, ale keby neprichádzali na scénu noví raperi, tak by scéna ako celok stagnovala. A tento chalan má „odporúčania“ od profesorov SK rapu – Dameho a aj Separa, pričom obaja ho už zdieľali aj na svojich profiloch na sociálnych sieťach.

Keby ich nezaujal alebo by mu išlo len o peniaze, tak si buďte istí, že DMS by s ním nechceli mať nič spoločné. Aktuálny track Dirty Trap, ktorý má približne dva týždne prináša opäť zaujímavú ochutnávku toho, čo LucaBrassi10x dostane. Produkčne sa o skladbu postarali Tristan a Milly.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je toto najlepší rapový odkaz pre tvoju ex? (VIDEO)

Ak vám je meno tohto rapera povedomé, tak ste ho mohli vidieť ako jedného z hostí na koncerte DMS v Žiline, pričom sa objavuje aj na Dameho novom albume 100RY, kde je na skladbe Reeses spolu s ďalším mladíkom Frayerom Flexkingom.

Foto: LucaBrassi10x, video na YouTube

Odporúčame