Za skvostnou dovolenkou netreba cestovať na druhý koniec zemegule: Toto sú jedny z najkrajších ostrovov sveta

pixabay.com

#Destinácie, ktoré sú síce krásne, ale čím ďalej tým viac máte problém nájsť tam voľné miesto, začínajú byť síce pomaly, ale isto out. Maldivy, Thajsko či Bali patria stále k top destináciám, ale skutočným cestovateľom tým vôbec nevyrazíte dych.

Ak chcete staviť na originalitu, jedinečnosť, pokoj a ešte stále pomerne panenskú prírodu, rozhodne sa vydajte na Azorské ostrovy. Aj keď svojim názvom môžu evokovať, že sa jedná o miesto na druhom konci sveta, nie je to tak. Azorské ostrovy patria k Portugalsku.

Boli vytvorené vulkanickou činnosťou a podľa uznávaného magazínu National Geographic patria k najkrajším ostrovom na svete vôbec. Ležia priamo v srdci Atlantického oceánu a ponúkajú neopozerané výhľady. Ceny leteniek do tejto destinácie sú viac, než priaznivé.

Navštívili ste už Azorské ostrovy? Podeľte sa aj s nami o vaše zábery. Stačí, ak pod svoju fotografiu na Instagrame uvediete #cestujemshashtagom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií