Youtuberka išla pred kamerou dohola: Ktoré ďalšie slávne ženy sa vzdali vlasov a stálo to za to?

Twitter.com, instagram.com/stars_shine_official

#Úplne dohola. Youtuberke SAARE rozhodne nechýba odvaha. V takmer štvorminútovom videu sa zmenila na nepoznanie. V živom vysielaní sa oholila celkom dohola. Urobila to, na čo by sa neodvážila väčšina žien na našej planéte.

Slávnu írsku speváčku, Sinead O’Connor, si však nevieme predstaviť s dlhými vlasmi. Na svojom imidži si vybudovala celú kariéru. Vedeli by ste si predstaviť, že by ste si do rúk zobrali holiaci strojček a vaša „korunka krásy“ by skončila na dlážke v kúpeľni?

„Vždy som to chcela urobiť,“ tvrdí SAARA vo svojom nezvyčajnom videu. Bola si však vedomá toho, že ak to bude stále odkladať, ten správny čas nikdy nenastane. To, že ide do tuhého, si však uvedomila až po odstrihnutí prvého copu.

Video má viac než 2 milióny videní a všetko nasvedčuje tomu, že sa toto číslo bude ešte zväčšovať. SAARA tvrdí, že s výsledkom je spokojná. V ďalšom videu však pre istotu zhrnula všetky klady a zápory, s ktorými môžete počítať, keď sa ostriháte „na koleno.“ V prvom rade sa musíte pripraviť na to, že budete priťahovať pozornosť kdekoľvek, kde sa objavíte. SAARA tvrdí, že tá zmena však rozhodne stála za to.

Natalie Portman & spol.

SAARA však nie je jediná, ktorá sa rozhodla ísť dohola. Okrem spomínanej Sinead O´Connor si tento netradičný imidž zvolila Aj Natalie Portman, ktorú k tomu donútila filmová rola. Vo filme V ako Vendeta musela ísť úplne nakrátko. Keďže má však výrazné črty tváre, táto zmena jej neuškodila, skôr naopak. Úplne dohola však išla aj Cate Blanchett či Sigourney Weaweer, ktorým to vážne pristane.

Demi Moore

Demi Moore už viac ako pred dvadsiatimi rokmi šokovala celý svet, keď sa na červenom koberci objavila bez vlasov. Sálalo z nej však sebavedomie a rozhodne jej to neubralo na kráse. Napriek tomu sa prikláňame k názoru, že ako dlhovláske jej to predsa len „sekne“ o trošku viac.

Britney Spears

Obdobie bez vlasov mala aj speváčka Britney Spears, ale tá si žiaľ oholila vlasy počas obdobia, ked nebola psychologicky až tak v poriadku. Tu je výsledok.

Kristen Steward

Hviezda ságy Twilight, Kristen Steward, sa tiež rozhodla pre radikálnu zmenu. Tvrdí, že zmenou imidžu chce počiarknúť aj svoju bisexualitu. Z romantickej dlhovlásky sa stala – jednoducho Kristen. Treba dúfať, že raz sa (opäť) premení na ženu.

A čo vy? Mali by ste odvahu k takémuto kroku?

Zdroj: indy100.com |   Foto: Instagram.com, Twitter.com
Odporúčame