Youtuber okradnutý v centre Bratislavy: Technika za tisíce je preč, fanúšikovia sa mu chcú pozbierať na novú

Facebook/PPPeter

#PPPeter, vlastným menom Peter Populhár, je slovenský youtuber, ktorý svoje komediálne videá nakrúca po anglicky. Napriek tomu patrí k tomu najvtipnejšiemu, čo náš YouTube ponúka. Už začiatkom roka sme písali o tom, že si pre osobné problémy dal s natáčaním na nejaký čas pauzu, teraz je však späť. Jeho návrat mu však pribrzdil neznámy zlodej v centre Bratislavy.

„Včera sme od rána s kolegom Bačom natáčali videá po Bratislave, všetko šlo ako po masle. Neskoro večer nás čakala ešte posledná scéna v centre mesta, na Obchodnej ulici. V aute sme mali moju techniku, Bačovu techniku a vypožičanú kameru na nočné zábery. Okolo polnoci sme auto zamkli a šli sme s požičanou kamerou točiť na Obchodnú ulicu. Po hodine sme sa k autu vrátili a zistili sme, že mám rozbité bočné okno, sklopenú zadnú sedačku a v kufri chýbala moja taška s technikou. Bačova ostala v aute, nepoškodená,“ píše Youtuber na jeho Facebooku. 

Z auta mu tak zmizla technika v hodnote 3000 eur a tiež pamäťové karty, na ktorých boli nezálohované zábery. Youtuber tak žiada fanúšikov, ak by videli v internetových bazároch niečo z techniky spomenutej v jeho poste, aby sa mu ozvali.

Fanúšikovia však zareagovali aj inak. Mnohí z nich píšu, že by chceli PPPetra finančne podporiť. Ten to zatiaľ odmieta. Napriek tomu si ľudia môžu symbolicky „predplatiť“ jeho videá cez Patreon, crowdfundingovú platformu pre nezávislých tvorcov.

„Na dobu neurčitú zas raz nemôžem točiť, musím si nejak zarobiť na novú techniku. Mal by som točiť jednu kampaň, ktorá by mi aspoň čiastočne pomohla, k tomu si nejakú kameru požičiam, ale na klasické PPPíter videá budem môcť techniku skompletizovať možno niekedy v júni, uvidím,“ píše ďalej.

PPPeter, na rozdiel od jeho súputníkov, tvorí takmer výlučne po anglicky a rovnako má za sebou aj úspešnú kariéru ako tvorca paródií. Na svojom konte mal totiž úspešný výsmech z Harryho Pottera, známy ako Dano Drevo, kde daboval všetky postavy. Po pauze sa vrátil s dvoma kanálmi, na jednom z nich pridáva videá pre Slovensko a Česko, na druhom sa zameriava na zahraničný trh, kde by chcel preraziť.

MY ENTIRE GEAR STOLENLadies and gentlemen, yesterday I was shooting videos with my fellow YouTuber Baca, everything…

Posted by PPPeter on 9. apríl 2018

Pozrite si aktuálne video PPPítra alias PPPetra:

 

18 odpovedí na “Youtuber okradnutý v centre Bratislavy: Technika za tisíce je preč, fanúšikovia sa mu chcú pozbierať na novú”

  1. dobru reklamu si spravil, a stacilo si iba rozbit zadne okno za 20 evri a spravit zo seba na nete chudatko….obycajny darmozrac v detstve iste sikanovany pre svoju neschopnost

  2. No chudáčik malinký teraz rýchlo všetci zbierajte peniaze aby chlapček mohol točiť tie svoje p….vy ste ľudia magori…asi ťa najposlednejsia vec na ktorú by mal niekto prispieť…

  3. ako vyucba anglictiny k teme „glasses“ celkom fajn (vyslovnost nie uplne extra)…vtipne to vsak nie je vôbec. a je to reklama na nemenovanu ocnu kliniku…taky „skryty“ product placement. nie je uplne marne…ale vtip som tam veru nenasiel ziaden.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií