VIDEO Pred kamerou už nedokáže predstierať: Slovenský youtuber sa vyznal z problémov a dáva si pauzu

Youtube

#PPPeter, vlastným menom Peter Populhár, je už roky komediálnym pilierom slovenského Youtube. Na rozdiel od jeho súputníkov tvorí takmer výlučne po anglicky a rovnako má za sebou aj úspešnú kariéru ako tvorca paródií. Na svojom konte mal totiž úspešný výsmech z Harryho Pottera, známy ako Dano Drevo, kde daboval všetky postavy.

Slovenský youtuber pre dospelejšie publikum? Dajte si top skeče od PPPetera

Skeče PPPetra sa často venujú stereotypom spojených s rôznymi krajinami, napríklad s jeho pobytom v USA alebo Afrike. Takisto paroduje celebrity a medzi nimi aj známeho youtubera Caseyho Neistata, s ktorým sa dokonca aj stretol v spoločnom videu.

Napriek tomu si PPPeter dáva pauzu. Na profile totiž zverejnil video, v ktorom hovorí: „Prechádzam cez zložité obdobie a jednoducho nedokážem pred kamerou predstierať, že som šťastný a robiť komediálnu šou.“ Ďalej v kratučkom, 24-sekundovom videu, hovorí, že sa snáď čoskoro vráti a zároveň ďakuje za podporu v roku 2017.

Petrovi držíme palce. A medzičasom si môžeme vychutnať niektoré z jeho najlepších a najobľúbenejších videí.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií