Yaksha sa vracia do Martina, pripravuje sa veľkonočný MEYDAN

Poznáte Yakshu, všakže? Nie? No tak to by sme rýchlo mali nahradiť. Chlapec pôvodom z Vrútok, ktorý vystrelil rapera Tekashiho, má čo ponúknuť aj v roku 2019. Už nie je DJ, ako tomu bolo kedysi, venuje sa ale veľkému množstvu aktivít, ktoré skĺbiť často nie je jednoduché.

F*CK THEM a dobré vzťahy

Najviac o ňom počujeme v súvislosti s labelom F*CK THEM, pričom Yaksha úzko spolupracuje s členmi skupiny Haha Crew – konkrétne Dalybom, Zayom a Sameyom, pričom vynikajúce vzťahy udržuje aj s Glebom či Fobia Kidom. Yaksha pochádza z malého mesta Vrútky pri Martine, ktoré malo v tomto odvetví len málo podobne slávnych rodákov ako je on.

Chlapík, ktorý je dobrým kamarátom s vo veľkom diskutovaným raperom Tekashim, ktorý je aktuálne vo väzení v Spojených štátoch amerických, na svoje rodné mesto nedá dopustiť. Preto sa zvykol Vrútok či Martina pravidelne vracať na akciách počas vianočných a veľkonočných sviatkov. Minulý rok ale jeho akcia, ktorá nesie názov meYdan počas Veľkej noci nebola kvôli problémom s prevádzkarom.

Na Martin a Vrútky nedá dopustiť 

Yaksha sa ale do Martina opäť vrátil, tento raz už v klube menom Strojár, kde odpálil vianočný meYdan. Pred niekoľkými dňami ľuďom oznámil, že na jeho populárnu akciu sa môžu tešiť aj počas Veľkej noci. Konkrétne v piatok 19.apríla. Akcia, ktorú majú nielen Martinčania, ale aj blízke či ďaleké okolie veľmi radi prinesie talentovaného rapera KHANSA, taktiež vyššie spomínaného Zaya a v neposlednom rade Dalyba.

Celý line up vyzerá nasledovne:

JANKO SYKY 21:00 – 22:30

NIKA MI 22:30 – 00:00
KHANS live 00:00 – 00:30
DALYB 00:30 – 01:00
ZAYO 01:00 – 01:30
DALYB 01:30 – 02:00
NURI 02:00 – 03:30

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Separ tancuje na ulici v Brooklyne. Teasuje nový singel (VIDEO)

Na facebookovej udalosti celej akcie sa môžeme dočítať vyjadrenia k tomu, prečo meYdan minulý rok nebol, a že v roku 2019 žiadna pauza nebude. „Minulý rok sme po prvýkrát prerušili tradíciu a obľúbený tradičný meYdan v Martine sme neorganizovali, no tento rok sa žiadna pauza konať nebude a na veľkonočný piatok sa vidíme v clube Strojár / Panter.“

meYdan prinesie zaujímavý program

Ak máte čas sa staviť, prípadne ste z okolia, nechceme vás prehovárať, ale mohli by ste porozmýšľať, že sa stavíte. Samotný popis akcie hovorí o mnohom, je sa na čo tešiť. „Okrem djs setov, ktoré vám naservíruju členovia F*CK THEM: DALYB [HAHA CREW] * NURI [KHANS] * NIKA MI, tak večer otvorí martinská legenda DJ JANKO SYKY, ktorý je už roky súčasť našich tradičných meYdanov. Aby toho nebolo málo, tak budeme mať tiež špeciálnych hostí a naživo dajú vystúpenie v rámci svojich tour ZAYO a tiež KHANS.“

Lojalita k Tekashimu

6IX9INE alebo Tekashi, americký raper, ktorý je aktuálne v problémoch a sedí za mrežami, je Yakshov kamarát, ktorému práve tento Slovák pomohol na výslnie. Popri tom, ako na Slovensko prúdia „zaručené informácie“ o Tekashiho kriminálnej činnosti, je Yaksha (spolu s napríklad Egom) jedným z mála ľudí, ktorý odsúsenému raperovi verejne vyjadrujú svoju podporu. Momentálne nie je isté, kedy Tekashiho pustia z väzenia.

Odporúčame