Separ tancuje na ulici v Brooklyne. Teasuje nový singel (VIDEO)

Separ sa v uplynulom období vydal do Spojených štátov amerických. Ak ho sledujete na sociálnych sieťach, nie je to pre vás nová informácia. Avšak, viete, že chystá nový singel aj s prepracovaným videoklipom? Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo má jedna z vedúcich pozícií nášho rapu v pláne. 

Separ pracuje aj v USA

Člen skupiny DMS a jeden z dlhodobo najpočúvanejších slovenských interpretov si momentálne užíva americké prostredie. Spoznáva USA, cestuje, no nezabúda na tvorbu novej hudby. Aktuálne na sociálnej sieti TikTok teasuje nový singel, ku ktorému bude vytvorený aj videoklip.

@separ.dmsNa mieste kde zil a chodil von Notorious Big sme vcera natocili klip na moj novy singel.. coskoro

♬ original sound – Separ.dms

Zatiaľ nevieme veľa, ale aj z toho mála, čo počuť vo vyššie priloženom videu, môžeme konštatovať, že ďalší Separov song nás nebude nudiť. V New Yorku, v časti Brooklyn, kde to dobre poznal aj legendárny Notorious B.I.G. Nech už to vyjde kedykoľvek, táto skladba bude lákať. Nie často sa stáva, že sme svedkami klipu zo Spojených štátov amerických.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)

Okrem toho, Separ je známy tým, že rád posúva SK rap game dopredu. Niečo nám napovedá, že to tak bude aj v tomto prípade. Situáciu budeme podrobne mapovať. Zatiaľ môžeme konštatovať, že záver rapového roka pravdepodobne prinesie viacero zaujímavých hudobných počinov. A my sa na to samozrejme tešíme.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Separ

Odporúčame