Yael púta v novom songu: Zaujme textom aj vizuálom (VIDEO)

Yael patrí medzi interpretov, ktorí veľkú časť ľudí baví a naopak, veľká skupina poslucháčov ho nemôže ani cítiť. Môžeme v jeho prípade hovoriť o istej polarizácii, samozrejme, tento trend sa netýka len jeho. Každopádne, tento mladý talentovaný chalan, ktorý si razí svoju cestu na vrchol, o sebe dáva vedieť novou skladbou, ktorá nesie názov „TYAJA“. 

Yael so songom „TYAJA“

Skladba „TYAJA“ je na video platforme YouTube zatiaľ niekoľko dní a už teraz atakuje hranicu stotisíc vypočutí, čo rozhodne nie je na zahodenie. Matúš Kolárovský, ako sa Yael volá civilným menom, išiel aj v tomto songu do hĺbky, pričom v jeho tvorbe sme si už zvykli na to, že sú v nej naozaj silné city.

Niekomu to sedí, niekomu nie, ale v konečnom dôsledku, láka to. „TYAJA“ je na YouTube taktiež s videoklipom, o ktorom môžeme napísať, že je originálny a moderný. Hra so zábermi, s kamerou či s farbami. Keď sa zameráte na detaily, bude vás to dozaista baviť.

Yael pracuje na svojej kariére, konzistentne a poctivo, pričom jeho meno pozná stále viac a viac ľudí. Všetko nasvedčuje tomu, že tento trend by mal pokračovať aj počas najbližších mesiacov.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Yael, profil na Instagrame 

Odporúčame