Wongrey vydáva jeho najlepší projekt Happily ever after

Wongrey

Wongrey

O mladom raperovi z HUHUmenného, ktorého poslucháči poznajú pod umeleckým menom Wongrey, sme ti písali nedávno. Stalo sa tomu tak vtedy, keď vydal skladbu Bohaté biele dievča z jeho pripravovaného projektu Happily ever after. O skladbe sa môžeš dočítať po kliknutí na tento odkaz.

Wongrey, interpret venujúci sa R/n/B a rapu, vydal tretiu a zároveň poslednú časť jeho hudobnej trilógie. Tento projekt nesie názov High School Drama, pričom doteraz obsahuje EP s rovnakým názvom, no aj Mean Girls. Trojku uzatvára spomínaný projekt Happily ever after.

Happily ever after

Pri tejto príležitosti sme sa sa na informácie pýtali samotného autora. Je to logické, nebudeme sa na jeho album pýtať tety, ktorá nám ráno predala cigarety. „Za mňa je toto môj najlepší projekt. Najviac vystihuje mňa, moju osobnosť a môj postoj k vzťahom a ženám. Podľa môjho názoru je to najtoxickejší album v hre, no v každom prípade s ním samozrejme nechcem docieliť negatívne emócie v ľuďoch. Pri skladbách ktoré sú malicherné alebo smutné chcem ľuďom ukázať, že v ich emóciach nie sú sami.  Aj s najhoršou emóciou sa dá vyrovnať a urobiť z nej svoju výhodu,“ opísal nám svoj najnovší projekt Wongrey.

Ďalej dodáva, že  za frajerinou v textoch skrýva vyrovnávanie sa s pocitmi, ktoré sú na základe popísaných udalostí zažité. O grafiky, vizuály a video sa postaral Milan Guzej. V klipe  Prepadnutá letenka sa o SFX make-up postarala Viktória Kridlová. Na albume sa objavujú aj dve spolupráce na skladbách Nálady (Romana Smolková) a Noci v Bratislave (Sam Kul).

O zvukovú stránku sa postaral sám Wongrey, o produkcie  WOLFGANG PANDER, PACIFIC, BEZIMEMUSIC, KATANOBEAT, Malte Schmidt, ISIAH BEATS a King80. Album si vypočuj na odkaze vyššie.

Pre viac informácií o mladých interpretoch, ktorým sa nedostáva toľko pozornosti, ako by sa malo, nezabudni hodiť follow na EškeRap. Tiež nám nezabudni posielať linky na tvorbu ďalších interpretov, o ktorých by sme mali informovať. Viac článkov nájdeš tu. 

Mohlo by ťa zaujímať:  Refew o rasizme, sexe aj gangsta zážitkoch na ulici (ROZHOVOR)

Credits: Wongrey

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *