Refew o rasizme, sexe aj gangsta zážitkoch na ulici (ROZHOVOR)

Refew patrí medzi rapperov, ktorí si získali veľkú časť svojej fanúšikovskej základne vďaka tomu, že sú úprimní. Tento český interpret sa na nič nehrá, je autentický. Potvrdzuje to nielen vo svojej hudbe, ale aj v rozhovoroch, v ktorých sa objavuje. Aktuálne absolvoval podcast, ktorý vás v momentoch bude dvíhať zo stoličky.

Refew a zážitky, z ktorých mrazí

Nebudeme si klamať, ako Česká republika, tak aj Slovensko, sú krajiny, kde je rasizmus prítomný. Bohužiaľ, je to tak, aj napriek tomu, že je rok 2022. Refew to veľmi dobre vie, pričom v debate v rámci A-Cast & Kid Ajvn, ktorá trvá viac ako hodinu a pol, hovorí o príjemných aj nepríjemných zážitkoch zo svojej minulosti.

Otvorene taktiež načal tému vzťahov, lásky a sexu, čo je samo o sebe nesmierne pútavé počúvanie. Ak vás tento malý teaser zaujal, neváhajte s pozeraním celej epizódy. Myslíme si, že tento rozhovor je dobre investovaný čas, skutočne sa toho veľa dozviete.

Nechýbajú ani pasáže o kriminalite či dianí na ulici, ktoré bolo v momentoch poriadne drsné. Refew pridal niekoľko príhod, ktoré vás, ako píšeme v úvode, budú dvíhať zo stoličky. Viac samozrejme z úcty k tvorcom nebudeme prezrádzať. Klipy z tejto debaty sa už stíhajú objavovať aj na Tik Toku. Nečudo, viacero Refewových vyjadrení má vyslovene virálny potenciál.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/A-Cast & Kid Ajvn

Odporúčame