Udalosti minulého týždňa: Októbrový horoskop, Instagramový boom a nová šou plná sexu

Zuzana Plačková (foto: Lucia Žofčíková, instagram.com/luczofcik.photography)

#Prichádza nový týždeň a my znova zrekapitulujeme ten minulý. Pozri sa, aký horoskop ťa v októbri čaká, ako skončila aféra Scarlett Johansson s štúdia Disney, čo sa stalo s Instagramom Zuzany Plačkovej za posledných sedem dní a nezabudni pouvažovať ani nad výberom nového mobilu, slúchadiel a hodiniek od Xiaomi. Ktorá udalosť najviac zaujala teba?

#1 Čo ťa čaká v októbri?

Hovorí sa, že svoj osud máme v rukách iba my. To, či to platí aj pri horoskope ťažko povedať. Prečítaj si náš uvoľnený horoskop na október, ktorého cieľom je najmä vyčariť ti úsmev na tvári. Nezabudni ho poslať aj kamošom, aby sa pripravili na nasledujúci mesiac.

HOROSKOP na október by si nemal prehliadnuť: Ktoré znamenie zažije nočnú hrôzu a kto zbohatne?

#2 Gogo a Lucy Pug sa po siedmych rokoch rozchádzajú

Známy slovenský pár Daniel Štrauch alias Gogo a Lucia Hrušková, známa pod prezývkou Lucy Pug sa po siedmych spoločných rokoch rozchádzajú. Tento rozchod však nie je horúcou novinkou. Gogo na svoj Instagram napísal, že už dlhší čas spolu netvoria pár. Obaja priznávajú, že ostávajú naďalej dobrými priateľmi, avšak spolu im to už neklapalo.

#3 Začala nová šou plná sexu

V slovenských televíziách sa konečne objavila úplne nová šou Love Island. Vo svete je známa tým, že sa v nej často odohrávajú scény, ktoré sú plné vášne a sexu. Súťažiaci si užívajú v luxusnej vile, pričom ich úlohou je si nájsť svojho partnera. Pozri sa, aké krásne ženy do vily zavítali.

Dlhoočakávaná šou plná sexu už odštartovala aj na Slovensku: Pozri sa, ako vyzerajú súťažiace

V luxusnej vile na Kanárskych ostrovoch sa stretli ľudia, ktorých spája minimálne jedna vec – dokonalý vzhľad. Na tom si producenti šou Love Island dali mimoriadne záležať. Zo sexi zostavy vypadol už Peter, v hre je však ďalších 7 fešákov. Ktorý z mužských účastníkov tejto šou sa ti pozdáva najviac?

Séria Love Island je plná naozaj sexi mužov: Ktorý z nich si získa svojou charizmou či perfektným telom tvoju pozornosť?

#4 Zuzane Plačkovej explodoval Instagram

O kauze Zuzany Strausz Plačkovej si sa toto za posledný týždeň načítal viac ako dosť. Jej účet na sociálnej sieti Instagram zažiť počas tohto obdobia doslova boom. V čase písania článku má 816-tisíc sledovateľov, ktorých by jej mohol ktorýkoľvek Slovák závidieť. To je nárast o takmer 100-tisíc sledovateľov od konca septembra. To, či by mala kauza takýchto rozmerov pridávať na číslach, už posúď sám.

#5 Vybrali sme pre teba nový mobil, slúchadlá a hodinky za neskutočnú cenu

Čínsky smartfónový gigant Xiaomi začal bojovať s konkurenciou na dvoch frontoch. Už dávnejšie sme ti predstavili high-end mobily Mi 11 Ultra či Mi Mix 4. Dnes sa bližšie pozrieme na druhú stranu súboja, v ktorom ponúkajú výkonné smartfóny za zlomok ceny. Septembrová Xiaomi konferencia je toho jasným dôkazom. Zostavili sme kombináciu tohtoročných bezdrôtových slúchadiel, fitness hodiniek a špičkového smartfónu, ktorú si dnes kúpiš už za 350 eur.

Tohtoročné Xiaomi modely valcujú konkurenciu: Zostavili sme kombináciu mobilu, hodiniek a slúchadiel do 350 eur!

#6 Scarlett Johansson a jej aféra s Disney skončila dohodou

Nedávno sme ti v našom weektagu priniesli informáciu, že herečka Scarlett Johansson žalovala Disney kvôli vydaniu filmu Black Widow na streamovaciu službu. Štúdio Disney nechcelo kvôli reputácii skončiť pred súdom a preto sa s herečkou urýchlene dohodli na jednorazovom vyplatení neurčitej sumy. Odhaduje sa, že Disney ponúklo Scarlett čiastku 40 miliónov amerických dolárov, ktoré by inak dostala z box office. Veľká filmová aféra teda skončila ešte skôr, ako začala.

#7 Rozhovor s Ľubošom, ktorý pracuje v Hollywoode

Uvažoval si niekedy nad tým, že by si pracoval ako dizajnér veľkých hollywoodskych filmoch? Slovák Ľuboš Gerardo Suržin pracuje v Hollywoode ako matte painter, čím sa podieľa na výprave a vizuálnych efektoch pre známe blockbustery. Vo svojom portfóliu sa môže pochváliť filmami ako Avatar, remake Súboj Titánov, trilógiou Hry o život, Princom z Perzie, Spielbergovým Bridge of Spies či Netflixovkou The Crown.

Ľuboš prerazil v Hollywoode, jeho prácu môžeš vidieť v najznámejších filmoch: V zahraničí ťa nikto neprijme bez skúseností

Zdroj: hashtag.sk, Instagram, topky.sk, screenrant.com
Odporúčame