Dlhoočakávaná šou plná sexu už odštartovala aj na Slovensku: Pozri sa, ako vyzerajú súťažiace

Dlhoočakávaná šou plná sexu už odštartovala aj na Slovensku. (Zdroj: Tv Markíza)

#V slovenských televíziach sa konečne objavila úplne nová šou Love island. Vo svete je známa tým, že sa v nej často odohohrávajú scény, ktoré sú plné vášne a sexu. Súťažiaci si užívajú v luxusnej vile, pričom ich úlohou je si nájsť svojho partnera. Pozri sa, aké krásne ženy do vily zavítali.

Laura

Krásna blondýnka má len 22 rokov a na ostrov si prišla nájsť vzťah snov. Hoci jej už jeden muž v 16-tich učaroval, vo vzťahu nenašla to, čo hľadá. Ich vzťah bol totižto ako na kolotoči. Sama nevie, ako spolu vydržali 5 rokov, keď ani nebol jej typ. Dievčina, ktorá pochádza z dediny Koš študuje masmédia a je influencerka.

Markéta

Ostravská divožienka sa taktiež rozhodla prísť nájsť svoju lásku. Hoci má len 20 rokov, niekoľkých chlapcov už stretla avšak lásku len jednu. No nebolo to pravé orechové. Vo svojom partnerovi nehľadá práve romantika či slušného chlapca. Markéta je taktiež študentka a okrem toho pracuje aj ako modelka. V šou sa však dlho neohriala. Vypadla už po 5-tich dňoch

Mishala

Mishale je veľmi abiciózna 28-ročná žena, ktorá potrebuje čas, aby si muža pripustila k telu. Táto krásna speváčka z Prahy je podľa jej slov feministka. V šou sa pokúsi nájsť svojho potencionálneho partnera. Dôležité však je aby sa s ním nenudila a vedeli si nájsť aj spoločné aktivity, ktorými si sprijemnia každý deň.

Aicha

Táto exotická kráska túži po romantike ako z holywoodskeho filmu. Doteraz sa jej však nepodarilo splniť si jej sen. Podľa nej sa jej muži boja. Teda okrem tých prehnane sebavedomých. Zoznamku zásadne odmieta, pretože takýto príbeh by svojim deťom rozprávať nechcela. Aisha je modelka zo Spišskej Novej Vsi a má 20 rokov.

Tereza

Hoci Tereza vyzerá na prvý pohľad neuveriteľne pôvabne, skrýva sa v nej poriadne dominatná žena, ktorá, hoci nechce, strhne vždy pozornosť na seba. Je pre ňu dôležité, aby jej partner miloval cestovanie a bol dostatočne iniciatívny. Tereza má 24, pochádza z Prahy a je modelka, choreografka a tanečníčka.

Simona

Simona rozhodne nie je len pekná tvárička. Táto krásna žena je z Prahy a študuje teológiu na Karlovej Univerzite. Simona vie rozhodne čo od života chce. V živote sa snaží nájsť partnera, ktorý bude mať nie len intelekt, ale ukáže jej aj poriadny luxus. Netúži totižto po chlapovi, s ktorým by si musela deliť účty. Na sebe najviac miluje svoje pery a prsia.

Gabriela

Gabriel vždy túžila sa zúčastniť obdobnej šou a jej sen sa jej konečne splnil. Chce vo svojom živote muža, ktorý bude prijemný, kľudný a hlavne ju musí milovať. Táto krásna modelka je veľmi milá a priateľská. Hoci jej trvá dlho, kým sa mužovi otvorí, potom je ochotná pre vzťah obetovať všetko.

Zdroj: hashtag.sk, TV Markíza
Odporúčame