HOROSKOP na október by si nemal prehliadnuť: Ktoré znamenie zažije nočnú hrôzu a kto zbohatne?

predná kamera mobilu

Aký bude horoskop na október? (Zdroj: Unsplash/priscilla-du-preez)

#Hovorí sa, že svoj osud máme v rukách iba my. To, či to platí aj pri horoskope ťažko povedať. Prečítaj si náš uvoľnený horoskop na október, ktorého cieľom je najmä vyčariť ti úsmev na tvári. Nezabudni ho poslať aj kamošom, aby sa pripravili na nasledujúci mesiac.

Vodnár (20. január – 18. február)

Vzduchom sa šíri zvuk, ktorý máš najradšej. Cink, cink, zdá sa, že tento mesiac bude pre teba úspešný najmä vo finančnej oblasti. Kamaráti ti začnú pomaly, ale isto splácať svoje dlhy, a to len tak, sami od seba!

Ryby (19. február – 20. marec)

Október je už tu, a ty si si tento rok ešte poriadne neoddýchol. Bráni ti v tom strach aj financie. Odviaž sa a vyber sa na perfektný výlet. Ako stvorená bude pre teba dedina Horná Lehota aj Snina. Prečo, to zistíš už sám.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Svoju myseľ vyčerpávaš viac, ako je zdravé. Nečudo, že sa ti prihodí skutočná hrôza! V noci zažiješ spánkovú paralýzu a veruže, pôjde o jeden z najhorších zážitkov tvojho života. Budeš sa báť až tak veľmi, že si z toho trochu cvrkneš. Nič si z toho nerob, to sa niekedy stáva.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Chyť zdravie do vlastných rúk, veď ti už dávalo dosť varovných signálov. Nemusíš sa cítiť trápne z toho, že ťa priveľmi nafukuje a kadiaľ chodíš, tadiaľ – vypúšťaš plyny. Je najvyšší čas navštíviť odborníka.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

V nasledujúcom mesiaci sa začneš sústrediť sám na seba, zamýšľať sa nad životom a presadzovať svoj vlastný rebríček hodnôt. Rozhodneš sa dokonca, že si skúsiš bývanie s novými ľuďmi v podnájme. Stretnete sa naozaj perfektná partia. Zažiješ najväčšie žúrky svojho života, a to až také, že po návšteve policajtov kvôli rušeniu nočného kľudu, bude neskôr visieť tvoja fotografia vo výťahu. Držíme palce, aby sa neobjavila aj na známej facebookovej stránke.

Rak (22. jún – 22. júl)

Znáša sa okolo teba zvláštna energia, že je priam nemožné vyveštiť ti z kariet. Musíme preto zvoliť pexeso, a to ukazuje na krtka, kvety aj jablká. Aký plynie z toho záver? Že budeš mať veľmi príjemnú jeseň. Gratulujeme!

Lev (23. júl – 22. august)

Si priam priekopníkom v tom, že opovrhuješ ostatnými ľuďmi. Kto by to len bol povedal. Možno aj preto si už dlhšie nevieš nájsť žiadny poriadny vzťah a jediné, na čo si odkázaný, je hrať sa sám so sebou. Je nám ľúto, toto sa nezmení ani v nasledujúcom mesiaci. Videli sme však, že budú vreckovky v akcii, budeš ich potrebovať.

Panna (23. august – 22. september)

Máš veľa prázdnych rečí a rád sa chvasceš. Nečudo, že s tebou nikto dlho nevydrží a vytiahnuť niekoho na pivo s tebou je priam nemožné. Rozhodneš sa preto, že si na Badoo pokúsiš nájsť niekoho na vypisovanie. Na tom by nič nebolo, keby si tam neobjavil foto svojho súrodenca v poriadne pikantnom zábere. Ako to s ním vyriešiš?

Váhy (23. september – 22. október)

Juchú, blížia sa tvoje narodeniny a veruže, nikto na ne nezabudne a dokonca ani ty. Dostaneš naozaj perfektný darček. Originálny a jedinečný, ako si ty sám. Online koncert Petra Stašáka len pre teba! Zaznamenajú to všetci tvoji kamoši, vedieť bude o tom nielen celá škola či práca, ale aj celá ulica. To proste chceš. Najvyšší čas začať sa učiť jeho texty naspamäť.

Škorpión (23. október – 21. november)

Rozhodneš sa zdokonaliť v cudzom jazyku a prihlásiš sa na kurz s ostatnými ľuďmi. Už v prvú hodinu však zažiješ menší trapas, keď zabiješ absolútny nezmysel. Na druhej strane, vďaka tvojmu „sex“ namiesto „six“ sa stane z teba triedny šašo a nájdeš si vďaka tomu množstvo nových kamošov. Všetko zlé je na niečo dobré!

Strelec (22. november – 21. december)

Vždy si bol tak trochu iný. Najviac si to však začneš uvedomovať až v poslednom období, kedy si budeš pripúšťať, že sa ti páčia aj dievčatá aj chlapci. Na tom nič nie je! Veď si sympatická a inteligentná osoba. Vďaka svojmu priznaniu začneš byť najpopulárnejšou osobu široko-ďaleko. Daj si pozor už iba na to, aby sa s tebou nebavili ostatní práve pre tvoje priznanie.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Vplyv Instagramu dolieha aj na teba a už dlhšie sa zamýšľať nad tým, že by tvoje telo potrebovalo nejaké vylepšenie. Rozhodneš sa pre odstránenie dvojitej brady, ale nerátaš s tým, že potom dostaneš na tvár bandáž. Takto budeš musieť chodiť niekoľko dní, avšak najhoršie na tom je, že s takouto „ozdobou“ stretneš aj svojho najväčšieho nepriateľa zo základnej školy. Trapas, mal si zostať pri filtroch!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame