Chceš mať tetovanie ako Separ? Teraz to môžeš skúsiť

Separ svojím najnovším tetovaním vyvolal vlnu diskusie. Niekomu sa ozdoba tváre na slovenskom rapperovi pozdáva, iní ju kritizujú. V konečnom dôsledku, je to subjektívna záležitosť a nikdy sa všetci nezhodnú. 

Aktuálne si môžeš tetovanie tváre vyskúšať aj ty. A to bez toho, aby sa tatérska ihla čo i len dotkla tvojho tela.

Chceš tetovanie ako Separ? 

Určite si pamätáš na náš rozhovor s 21-ročným Jánom Hrubanom, ktorý vystupuje na IG pod menom @mojemenojano_ a pôsobí v zoskupení @wickstudios s ďalšími tvorcami, ktorí sa zameriavajú nielen na grafiku, ale aj iné formáty. Spoločne tvoria aj filtre na Instagram, ktoré sú medzi rapovými fanúšikmi veľmi obľúbené. Interview si môžeš pripomenúť tu:

21-ročný grafik tvorí efekty na IG pre interpretov ako Pil C, Barracuda či Ghostemane (Rozhovor)

A aktuálne si môžeš vyskúšať na sociálnej sieti Instagram filter, vďaka ktorému budeš mať na tvári rovnaké tetovanie ako Separ. Náhodou, ak uvažujete nad tým, že by ste si dali potetovať tvár a neviete, ako by ste vyzerali, môže vám to poslúžiť ako vhodný lakmusový papierik. Upozorňujeme ale každého z vás, že takéto rozhodnutie si treba veľmi dobre premyslieť, pretože tetovanie na tvári, je vo väčšine prípadov trvalá záležitosť a ostane s vami do konca života.

Kontaktovali sme opäť autora filtru, aby nám o tejto spolupráci povedal o čosi viac.

RAP G: Ako na teba došiel Separ? Bola to tvoja prvá práca s ním?

@mojemenojano_: Ano jednalo se o mou prvotní zkušenost. Efekt jsem vytvořil ze své vlastní iniciativy bez jeho vědomí. Nadále jsem požádal Adama (@adam2k52), aby mu jej zaslal, jelikož jsou spolu v kontaktu. Tak se i stalo a Separ efekt sdílel na svých ig stories a pomohl mi jej tím dostat do povědomí lidí.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prvý rap, ktorý bol kedy zaznamenaný (VIDEO)

RAP G: Ako dlho ti trvalo vytvoriť tento konkrétny filter? Boli aj nejaké problémy?

@mojemenojano_: Standardní bězný postup. Vyhledal jsem fotografie s tetováními, které splňují kritéria ke grafickému překreslení a následnému umístění na požadovanou pozici obličeje. Nejvíce se mi povedlo nové tetování ‘’Point Of View’’. S plnou absencí komplikací.

Separ tetovanie filter
https://www.instagram.com/mojemenojano_/

RAP G: Vieš nám prezradiť, akému raperovi chystáš najbližšie svoj vlastný filter?

@mojemenojano_: Rozděláno a rozjednáno toho mám vícero, ovšem momentálně nejsem kompetentní sdělovat podrobnosti ohledně nadcházejících releasů. Jediné, co mohu sdělit, je to, že to, co příjde, tu zatím suverénně nemá obdoby.

Nově rozšiřuji rozsah svých nabízených služeb a obohacuji jej o návrh a tvorbu merche, covery a promo materiálů.

Filter nájdeš na Instagrame pod názvom Separ Tattoos a jeho autorom je vyššie spomenutý @mojemenojano_.  Ak sa k tomu odhodláte a budete chcieť svoju „novú“ podobizeň zdieľať, môžete nás a Separa na IG pokojne označiť. Ak si myslíte, že IG filtre sú out, tak práve opak je pravdou, je to stále veľmi „in“, „cool“ a „trendy“. Potvrdil to svojím spôsobom aj samotný Separ, ktorý včera zdieľal v rámci IG stories video, v ktorom bol výber príbehov, v ktorých ho označili fanúšikovia používajúci filter. Bolo ich viac než dosť.

Photo credits: Separ, profil IG

Odporúčame