Kedy budeme počuť nové Kaliho veci? V hre až 4 tracky, hovorí sa o albume

Kali je dlhodobo jedným z najviac uznávaných slovenských raperov a už niekoľko rokov je na vrchole, pričom keď urobí nejakú skladbu alebo sa objaví na nejakom feate, tieto tracky vždy majú takzvaný hitový potenciál. Interpret, ktorý produkuje skutočne veľa hudby (čo ale jeho priaznivcom ani zďaleka nevadí) informuje, kedy sa o neho môžeme tešiť na ďalšie novinky. Niektorí ľudia by totiž boli najradšej, keby Kali produkoval 1 track denne. 

Kali sa naposledy objavil na letnej skladbe Toto leto so Simou, ktorá je aj po niekoľkých dňoch jednotkou v slovenských trendoch na YouTube a momentálne má nad 1,7 milióna pozretí. Nebude prekvapením, ak do konca leta budú mať pozretia na tomto tracku sedem cifier. Ale nie o tom bude tento článok. Len sme chceli okrajovo načrtnúť, že kdekoľvek sa Kali objaví, ľudia to počúvajú.

Kali na svojom príbehu na sociálnej sieti Instagram priaznivcov informoval, že už nepotrvá dlho a ľudia sa dočkajú od neho nových vecí. Ako interpret uviedol, od augusta pôjdu za sebou postupne von jedna spolupráca a tri skladby z nového pripravovaného albumu. August a nasledujúce týždne teda budú takpovediac v Kaliho podaní a môžeme sa naozaj tešiť na to, čo to bude. Zatiaľ vieme, že by Kalimu mala vyjsť budúci mesiac spolupráca so Separom, ktorá má už teraz značný potenciál.

V posledných dňoch sa o Kalim nehovorilo len v súvislosti s novou hudbou či pripravovanými projektami, ale aj ohľadom toho, že tento prakticky nekonfliktný raper poslal prostredníctvom svojich Insta stories ostrý odkaz niekomu, kto ho naozaj nahneval. Venovali sme tomu osobitný článok, kde sa môžete dozvedieť všetko podstatné k tejto povedzme to mini kauze. Ľudia okamžite začali špekulovať o koho by mohlo ísť, ale doposiaľ to ostáva iba pri hypotézach či polemikách.

Foto: Kali, profil na Instagrame

Odporúčame