Volá sa Kuky893 a chce byť sám sebou: Prečo nechce byť ako ostatní?

Už ste si mohli zvyknúť, že z času na čas je na našom webe reč o mladom talente, ktorý by mohol skôr či neskôr preraziť na československej rapovej scéne výraznejšie. Dnes bude reč o chalanovi menom Kuky893. Jeho príbeh vás podľa všetkého zaujme.

„Môj rapový pseudonym je Kuky893. Pochádzam z Rimavskej Soboty, no už roky žijem v Prahe, kam som sa presťahoval aby som mohol plnohodnotne rozvíjať svoj potenciál. Rapu sa venujem od svojich 17 rokov. Posledný rok som sa rozhodol vyjsť z tieňa na svetlo so svojím prvým oficiálnym EP, ktoré nesie názov Rapj, čo v preklade znamená rap, ako ho poznám ja,“ hovorí Kuky893, ktorý už z prvého dojmu pôsobí inak ako väčšina umelcov v tomto odvetví.

Rozhovoril sa a pokračoval. „EP vyšlo začiatkom februára tohto roku a je dostupné v digitálnej forme na všetkých streamoch. Po pol roku nato vydávam nový singel a k nemu i video. Singel bude dostupný taktiež na všetkých digitálnych streamoch a nesie názov „Nechcem byť real“. Moje tracky vždy mali dušu a message, ktoré nechýbaju ani v tomto. Track ma v sebe osobitý vibe a dá sa ho vidieť z viacerých uhlov pohľadu, ako takmer vo všetkých mojich projektoch,“ priblížil pre náš portál svoje zatiaľ posledné kariérne kroky.

„Rapujem v ňom ironicky o tom, že viac nechcem byť real a robiť tracky, ktoré majú výpovednú hodnotu, pretože v dnešnej dobe sa viac také piesne moc necenia. O tom ako sa necení osobitosť a vlastný názor, každý chce byť ako všetci ostatní a znieť rovnako,“ myslí si mladý raper, ktorý si pred súčasnou dobou nedáva ružové okuliare na oči.

„Prečo by som mal byť ako ostatní, keď ich neviem od seba ani rozoznať. Dnes sa viac cení všetko to pozlátko okolo toho, než daný akt alebo počin. Taký ja nie som. Mám vlastný flow, vlastný zvuk a vlastných ľudí, nepotrebujem sa podobať na nikoho. Na tomto tracku sa podieľalo viac ľudi z rôznych kútov sveta,“ pozitívne prekvapuje.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Snoop Dogg ako Miro Jaroš? Legenda rapu spúšťa nový projekt

Ako sa teda rodila táto skladba? „Nahrávalo sa to v Prahe v štúdiu u Tomáša Sochurka. Mix a master poslal na iný level 2probeats z Rumunska a samotný beat mám z USA od amerického producenta Cobra. Klip sa točil na niekoľkých miestach  v Prahe a má ho na svedomí veľmi šikovný český kameraman  Matej Csiba.“

Ešte stále si si to nevypočul? Mal by si to zmeniť. Kuky893 má svetu rozhodne čo povedať. Ak bude pokračovať v nastolenom tempe, je reálne, že o ňom budeme čoskoro počuť pravidelne.

Odkazy na sociálne siete:
https://www.facebook.com/KUKY893/
Instagram: @Kuky893
YouTube odkaz na video : https://youtu.be/s-SsCDE4Icw

Odporúčame