Snoop Dogg ako Miro Jaroš? Legenda rapu spúšťa nový projekt

Myslíme si, že ste zrejme nikdy nepočítali s tým, že Snoop Dogg bude prirovnávaný k Mirovi Jarošovi. Nuž, v roku 2022 počítajte so všetkým. Snoop predstavil nový projekt, vďaka ktorému na ňom skutočne môžeme nájsť paralely s vyššie spomínaným slovenským hudobným tvorcom pre najnižšie vekové kategórie.

Snoop Dogg a obsah pre deti

Už tento štvrtok, a teda 18. augusta 2022, Snoop Dogg spúšťa nový projekt, ktorý bude venovaný predovšetkým deťom. Jedná sa o animovaný seriál Doggyland, ktorý už má aj vlastný kanál na video platforme YouTube. Práve tam by mali na pravidelnej báze pribúdať nové videá pre najmenších a taktiež skladby, ktoré ich budú mať čiastočne zabaviť, ale predovšetkým vzdelať. Rovnako, ako to robí Miro Jaroš.

Hlavným cieľom je práve vzdelávanie najmladšej generácie, na ktorú sa v Spojených štátoch amerických v momentoch akoby zabúda. Snoop Dogg prepožičal svoj hlas jednej zo psích postavičiek, lídrovi celej skupiny, ktorý sa volá Bow Wizzle. Ruku k dielu priložili aj skladateľ October London a Claude Brooks.

Dodajme, že celá iniciatíva nesie meno Doggyland – Kids Songs & Nursery Rhymes. Pre Snoopa je projekt takéhoto rázu dozaista výzva, ale vzhľadom na to, aký je skúsený a aký je univerzál, niet pochýb o tom, že Doggyland bude úspešný.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/ snoopdogg, Instagram/jarosmiro

Odporúčame