VIDEO slovenských komikov s Mojsejom youtube zablokoval: Zosmiešňujú v ňom párty ľudí

AKTUALIZOVANÉ: 15.6.2017, 17:00

#Internetoví komici Matej Zrebný a Lukáš Frlajs v stredu zverejnili nové video z ich série internetových skečov. Po 70-tisícoch zhliadnutí však youtube video zablokoval. Podľa komentárov pod ním autori priznali, že dôvodom neboli ostré narážky, politicky nekorektný humor, nečakaný hosť a ani všadeprítomný alkohol. Išlo o neošetrené autorské práve k jednej z hudobných vložiek.

O čo vo videu ide? O to, čo pozná každý človek chodiaci na párty. Dievčatá s prepúdrovaným nosom, chlapca, ktorý vypije príliš veľa panákov, borca zneužitého na platenie na bare, prípadne socku, čo si dopĺňa fľašku od minerálky na záchode…

V jednom momente sa pomerne široký zoznam rozšíri o jedno nečakané meno. V skeči sa totiž objaví aj legendárny Braňom Mojsej s protialkoholickým posolstvom a prespievanou skladbou Ja chcem byť v dome. Braňo tam spieva ja chcem byť v bare. Okrem toho sa košický muzikant oslavne vyjadril aj na adresu tvorcov.

Braňo reaguje na našu tvorbu!! 😂😂😳www.instagram.com/matejzrebny

Uverejnil používateľ Matej Zrebný Streda 14. júna 2017

Až na Mojseja stvárňujúceho nepijúceho kamoša tak Zrebný s Frlajsom celkom podrobne zmapovali klubovú scénu našich miest. Súhlasíte? Podeľte sa s nami o komentár.

Odporúčame