VIDEO Separ si v roku 2020 ukradne celú scénu pre seba: Vydáva nové sólo, sleduj prvý song aj videoklip

Separ (foto: facebook.com/separ.dms)

#Separ sa na slovenskej rapovej scéne pohybuje už nejaký ten rok a pre všetkých priaznivcov slovenského rapu je už akousi stálicou. V lete minulého roku spolu so svojou skupinou DMS nečakane vydali album MDMS a vyzerá to tak, že akejsi novinky od tohto zoskupenia alebo jeho členov sa dočkáme každý rok. V roku 2017 to bol Pancier, v roku 2018 Prepáčte, v minulom roku spomínaný MDMS. V apríli by mal svetlo sveta uzrieť štvrtý sólový album Separa.

Napovedá to príbeh na instagramovom profile portálu Ruka Hore, ktorý však podal len strohé informácie. Separov sólový album by mal vyjsť podľa príbehu 4.4.202G, čiže pravdepodobne v tomto roku. Symboly OG sú tiež pri pohľade na príbeh dominantné. Na krku ich má nielen sám raper ale svietia aj pod jeho menom.

Všetky dohady pred pár hodinami potvrdil aj sám Separ, a to najlepším možným spôsobom. Vydal videoklip na prvú pieseň zo svojho nového sóla. Tá nesie rovnomenný názov OG a opäť v nej potvrdzuje, že dve rovnaké piesne u neho jednoducho nenájdeš. O samotný nadupaný videoklip sa postaral Goldy, mix/master už tradične zaobstaral Matej Straka. Tešíš sa na Separove nové sólo?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame