VIDEO S frajerkou, dedkom aj operátorom: Naked Bananas znova valcujú videom, ktoré ti hovorí z duše

Zdroj foto: Youtube.com/Naked Bananas

#Telefóny dnes ovládajú svet a môžeme sa vďaka nim spojiť aj na tisíce kilometrov. To patrí určite medzi veľké výhody najmä pre tých, ktorí sú od svojich blízkych vzdialení stovky kilometrov, no využívame ich všetci takmer dennodenne a na hocijaké vzdialenosti. Reč je o telefonátoch.

Niekto dokáže pretelefonovať hodiny, niekto rozhovory cez telefón z duše nenávidí. Sú ľudia, s ktorými telefonuješ len pár sekúnd a sú takí, s ktorými pretelefonuješ hodiny. A určite poznáš ten moment, kedy mame dvadsať minút opakuješ „široký repertoár“ troch slov: áno, dobre a hej. Naopak telefonáty s otcom trvajú len chvíľku a ako zvyčajne, chcel si sa pýtať mamy a nie jeho. Nehovoriac o tom, ako ťa dokáže naštvať telefonát od operátora v nevhodnej chvíli.

Aj také sú typy telefonátov, ktoré sa rozhodli nám ukázať Naked Bananas vo svojom najnovšom videu. V tom ti ukážu, že telefonáty sú naozaj rôznorodé a všetky z týchto si určite zažil aj ty. Ich nové video dosiahlo za 24-hodín vyše dvestotisíc videní a dvadsaťtisíc lajkov, čo nové video Naked Bananas vyšvihlo na druhú priečku v trendoch na youtube.

A s kým telefonuješ najdlhšie ty?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com
Odporúčame