VIDEO Rytmus vytvoril vlastnú módnu kolekciu: Čekni, ako vyzerá jeho oblečenie ICON

Rytmus na tréningu boxu

Rytmus pokračuje vo svojej chudnúcej výzve (Zdroj: Daniel Chomistek)

#Rytmus pod stromček fanúšikom nadelí okrem kompilačného albumu nazvaného Skap aj módnu kolekciu. Tú Patrik Vrbovský pripravil v spolupráci so streetwear obchodom Footshop. Pridal sa tak k zvučným menám šoubiznisu, akými sú Kanye West, Pharrell Williams alebo Rihanna, ktorí sa tiež stali dizajnérmi a majú na trhu vlastné kolekcie.

Inšpirované obľúbenými kúskami

Rytmusova kolekcia dostala názov ICON by FTSHP. Prináša bundy, vesty či menčestrové košele. Všetky produkty majú vlastný strih, ktorý vznikol na základe obľúbených kúskov v Rytmusovom šatníku.

„Potrpím si na svoj styling, netajím sa tým, že mám rád módu a som fanúšik streetwearu. Aj preto som sa rozhodol spojiť so značkou Footshop a vytvoriť kolekciu ICON, ktorá prináša môj pohľad na módu,“ píše Rytmus v tlačovej správe a dodáva: Ikona je niekto, kto vystúpil z radu. Touto spoluprácou chcem do streetwearu priniesť nezameniteľný look, kvalitné materiály a jedinečné strihy.“

Rytmus (foto: Daniel Chomistek)

Nie je to merch

Od začiatku spoločnej tvorby sme si s Rytmusom povedali, že výsledkom má byť plnohodnotná módna kolekcia, nie merchandise. Aj vzhľadom na mimoriadnu kvalitu použitých materiálov môžem s prehľadom vyhlásiť, že kolekcia podobnej úrovne na území Česka a Slovenska doteraz nevznikla,” hovorí CEO Footshopu Peter Hajduček.

Rytmus (foto: Daniel Chomistek)

Kolekcia ICON by FTSHP je ušitá z látok pochádzajúcich priamo z Lombardie, kde sa nachádza aj svetové mesto módy Miláno. Sú tkané z najkvalitnejšej talianskej priadze a 100% bavlny. Tá sa následne farbila podľa vzorkovníka Pantone považovaného za Bibliu farieb. Zipsy použité na produktoch sú vyrobené poprednou svetovou značkou YKK. Všetky produkty sa šili vo veľkej rodinnej fabrike s 50-ročnou tradíciou v Portugalsku. Fabrika šije takisto kolekcie značiek ako Off-White, Acne Studio či Bufet Clothing.

Rytmus (foto: Daniel Chomistek)
Odporúčame