VIDEO Poviedky cynického hypochondra prichádzajú! Youtuber PPPíter vydáva vlastnú knihu

Youtube

#Peter Popluhár alias PPPíter je nielen youtuberom, ale aj cestovateľom telom i dušou. Prebádal už viaceré kúty sveta a v každom z nich, ako sám tvrdí, sa mu stalo niečo nepríjemné. Či už to boli extrémne otravy v Južnej Amerike, mimoriadne vážna malária v Togu alebo strach v epicentre občianskej vojny v Kamerune, vždy mu išlo doslova o holý život. Peter sa však vždy nad to povzniesol a zapisoval si svoje zážitky s veľkou dávkou humoru a nadhľadu.

Po 4 rokoch zbierania, zapisovania a vymýšľania sa rozhodol vydať svoju prvú vlastnú knihu tragikomických cestovateľských príbehov s trefným názvom Kde všade som (ne)zomrel. Ide o sériu 18 autobiografických poviedok cynického hypochondra, ktorý sa počas svojich ciest musí vyrovnať s kadejakými pliagami, akými sú extrémne črevné infekcie alebo už vyššie spomínaná malária. Aj napriek tomu, že sa niekoľkokrát lúči so životom, príbehy si zachovávajú nadhľad a neskutočnú dávku humoru.

Tento knižný skvost ilustrovalo Trio DZIVE, vydávať ho bude najväčšie slovenské vydavateľstvo Ikar a tešiť sa naň môžeš už o niekoľko dní, presne 16. októbra! Kým si však budeš môcť kúpiť Peťovu prvotinu a zasmiať sa na jeho tragikomédii, skráť si čakanie kuknutím jeho najnovšieho videa. Uvidíš nielen detskú radosť v očiach autora, ale aj skvelý vlog z fotenia na jedinej slovenskej púšti. Toto si nemôžeš nechať ujsť, tak šup-šup klikaj play.

Odporúčame