Úspešný slovenský youtuber PPPíter mieri na obrazovky: V televízii vlastná šou z Afriky

facebook.com/PPPeterYouTube/

#Od prvého Peťovho videa na Youtube už ubehlo takmer 11 rokov. Ako 14-ročný chalan spolu s dvoma kamarátmi predaboval úryvok z Harryho Pottera. Odvtedy jeho sláva stúpala tak rýchlo, ako stúpal aj počet jeho odberateľov. Dnes však stojí pred niečím oveľa väčším, a to pred odvysielaním vlastnej cestovateľskej relácie.

Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na 10 častí v nasledujúcich 10 týždňoch, pričom každá z nich bude dlhá 10 minút a Peter nás v nich prevedie menej známymi kútmi afrického kontinentu. Rozhodne tak nečakajte typický cestopis.

„Prvýkrát som sa do Afriky dostal ako dobrovoľník, keď som šiel učiť deti v škôlke v Tanzánii po anglicky. Od toho momentu som sa do Afriky zamiloval. Vždy ma fascinovali veci, ktoré iných veľmi nefascinujú, respektíve, o ktorých iní ľudia ani nevedia,“ hovoril pred pár mesiacmi PPPíter v rozhovore pre Hashtag.sk. „Afrika v sebe skrýva veľké množstvo takýchto miest a mňa neuveriteľne napĺňa ich objavovanie, spoznávanie tamojšej kultúry, obyčajné interakcie s ľuďmi a podobne.“

Kedy a kde nájdeš tento mega nadupaný seriál? Nastav si budík už na túto sobotu o 9:05 ráno a sleduj RTVS, konkrétne Dvojku. A ak ti nebude stačiť vidieť PPPítra jedenkrát, repríza si na teba počká hneď ďalší deň o 7:10 ráno.

Odporúčame