VIDEO: Pamätáte si maestra Pátroviča z Talentu? Skončil na ulici, no aj tam urobil šou

Youtube/Facebook Video

#Jozef Pátrovič sa v priebehu rokov stal akýmsi maskotom televízneho Talentu. Tento dôchodca z Prievidze sa objavil v súťaži snáď každý raz, jeho neodbytné konfrontácie s porotou sa stali legendárnymi, podobne, ako jeho „spevácke“ výkony.

Večne nespokojný maestro, ktorý sa vždy posťažuje na klimatizáciu a iné technické problémy, si raz dokonca v Talente zasadol aj na porotcovskú stoličku. Vtedy zaskočil za Jara Slávika a nešťastná bola najmä Lucie Bílá. No fanúšikovia Pátroviča si ho určite poriadne užili.

A čo robí dnes? Facebookova stránka Zomri vytiahla pred pár dňami video zachytávajúce šou, ktorú Pátrovič pripravil priamo pre jeho susedov. Je to hotová street party, akú poznáme z klipov amerických raperov. Pátrovič totiž neváhal na balkón postaviť repráky, zapojiť mikrofón a unikátnym prejavom oživiť slovenské hity, akými sú Vyznanie od Mariky Gombitovej a Žijeme len raz od Ega. Vo výbornom svetle sa ukázal aj ako konferencier a tak sa zdá, že na ulici to ide tomuto nedocenenému speváckemu pokladu Slovenska najlepšie.

Toto nevymyslíš, to je Prievidza. Patrovič (ten čo chodí na všetky kastingy na svete a dusí sa klimatizáciou) dnes ráno vytiahol bedne na balkón a na playback bliakal Vyznanie od Mariky Gombitovej. Akože for real. (Miroslav)

Uverejnil používateľ Zomri Pondelok 17. apríla 2017

A tu si môžete pripomenúť Jozefa z Talentu:
Odporúčame