VIDEO Mojsej facká barmana a pije len raz za týždeň: Braňo tak chce ukázať, prečo je alkohol zlý

Braňo Mojsej. Zdroj: YouTube/Ja ty a Rolo

#Braňo Mojsej je na slovenskom internete už roky terčom alkoholických vtipov. Je fakt, že si v minulosti prešiel peklom spolu s démonom vo fľaši, no dnes o sebe hovorí ako o vyliečenom alkoholikovi, ktorý si okrem iného otvoril aj kliniku, kde pomáha ľuďom s podobnými problémami.

V ohavnom slovenskom klipe sa objavila Nicki Minaj, Connor McGregor, či Braňo Mojsej: Chytí song Stanko Lobotka aj teba?

Žilinská skupina, ktorá nesie názov The Bluebeat – Ja ty a Rolo, sa už raz o rozruch postarala. Bolo to prerábkou songu Eda Sheerana, Shape of You. Ten si môžeš pozrieť tu. Podľa informácií formácia vznikla v roku 2013 s prvotným názvom The Project. Kapela pozostávala z Michala Vasiľa, Lukáša Piala a Patrika Dorčíka, ktorí vtedy ešte študovali na Konzervatóriu Žilina.

Chalani teraz prichadzajú s ťažkým kalibrom – skladbou s Braňom Mojsejom. Tá nesie názov Nealkoholik a Braňo v klipe okrem iného facká barmana a odkazuje, že pije len raz za týždeň. Čo hovoríš na tento bizarný počin? Máme tu podľa teba nový virálny hit? 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame