VIDEO Chyba, ktorá ušla aj zarytému fanúšikovi: Táto postava je v jednej scéne Avengers: Endgame hneď dvakrát

Captain America vo filme Avengers: Endgame

Captain America vo filme Avengers: Endgame (Zdroj: Disney/Marvel Entertainment)

#O Avengers: Endgame sa toho dá popísať skutočne mnoho. Výnimočný film, ktorý uzatvára celú generáciu filmov z dielne Marvel Cinematic Universe, milujú fanúšikovia po celom svete. O tom svedčí aj fakt, že s tržbami vo výške 2,797 miliardy ide o najzárobkovejší film celej kinematografie.

Záverečná bojová sekvencia ponúkla množstvo nezabudnuteľných momentov, no jeden z najväčšou pravdepodobnosťou ušiel oku aj pozorného diváka. Na Reddite sa totiž objavila informácia, že jedna postava sa v nej objavila hneď dvakrát za sebou. Ide o Cull Obsidiana, ktorý patril k takzvaným Thanosovým deťom (aj keď ním samozrejme priamo nebol).

Hneď na úvod finálneho súboja môžeme vidieť, ako Captain America odrazí Obsidiana do zabudnutia Thorovým kladivom. O pár sekúnd na to ale môžeme sledovať, ako s ním bojuje Drax. Vzhľadom na to, ako je scéna vyskladaná, je nemožné, aby mohol stihnúť Obsidian prejsť taký kus bez povšimnutia. Ide teda o chybu. Úprimne, všimol si si ju vo filme?

Fun little detail: Cap hits Cull Obsidian with the hammer at the start of the battle. The camera continues to pan through the battle until we see Cull Obsidian again further away from where he was, tussling with Korg and Drax from r/marvelstudios

Zdroj: Reddit
Odporúčame