VIDEO Ak ich nezabije hurikán, postará sa o to aligátor: Režisér Hory majú oči predstavuje trailer na nový mrazivý horor

The Crawl, Zdroj: Paramount Pictures

#Azda sa nájde len málokto, kto by nikdy nepočul o horore Hory majú oči. Natočil ho režisér Alexandre Aja, ktorý je fanúšikom tohto žánru už veľmi dobre známy. Na svojom konte má okrem iných napríklad aj projekt Piraňa 3D či Deviaty život Louisa Draxa. Teraz Aja prichádza s novým filmom, ktorým sa pokúsi doslova zahryznúť do strachu divákov v kine.

Chudnutie, stres aj doživotné traumy: Toto všetko sa deje s telom pri sledovaní hororov

The Crawl (Korisť) nám predstaví mladé dievča v podaní nádhernej Kaye Scodelario, ktorá sa počas extrémne silného hurikánu pokúsi na pobreží Spojených štátov zachrániť svojho otca. Nakoniec však končí uväznená vo veľkom dome, kde sa pokúsi zachrániť život pred krvilačnými aligátormi. A to ani zďaleka nebude všetko.

Trailer vyzerá naozaj dobre, pričom o kvalite svedčí aj záujem Sama Raimiho (režisér trilógie Spider-Mana, no hlavne hororovej série Evil Dead), ktorý celý projekt producentsky zastrešil. Premiéra je u nás naplánovaná na 11. júla tohto roka. Zaujal ťa trailer? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie!

Zdroj: YouTube, collider.com
Odporúčame