Veľká dovolenková akcia pre Slovákov: Kvôli parádnym zážitkom netreba cestovať za hranice!

Žena na skale pozerá do zápisníka.

Na Slovensku nájdeš mnoho zaujímavých miest. Zdroj: Getty Images

#Uvažuješ o tom, kde stráviš dovolenku? Máme pre teba jeden tip na destináciu – Slovensko. Na výber máš z mnohých zaujímavých miest a teraz tak navyše môžeš spraviť s poriadnymi zľavami.

Až tretina ľudí chce dovolenkovať na Slovensku

Chorvátsko, Španielsko, Bulharsko či exotika v Egypte. Možno aj tebe pandémia prekazila tohtoročné cestovateľské plány. To však neznamená, že nikde na dovolenku nepôjdeš. Aj keď sa Európa postupne otvára, mnoho z nás má právom obavy ísť do zahraničia. Koniec koncov, aj odborníci epidemiológovia radia skôr tuzemskú dovolenku a väčšina z nás ich plánuje poslúchnuť. Podľa nedávneho prieskumu chce viac ako tretina z 500 opýtaných stráviť dovolenku iba na území Slovenska. To je jasný dôkaz toho, že naša krajina bude v kurze. Do zahraničia sa chystá cestovať len pätina respondentov – 11 % do susedných štátov, 7 % do krajín Európskej únie a 2 % do vzdialenejších destinácií mimo EÚ.

Zbieraj kupóny a získaj zľavu až 70 %

Ak si zvolil za svoju tohtoročnú dovolenkovú destináciu Slovensko aj ty, máme pre teba dobrú správu. Zľavy až do výšky 70 % vo vybraných lokalitách a na vybrané dobrodružstvá sú pripravené aj pre teba. Stačí sa zapojiť do projektu Slovensko – krajina zážitkov. Ako na to? Za každých 5 eur nákupu v Lidli dostaneš 2 eurá späť v podobe zľavového kupónu. Tie si môžeš odkladať, navzájom kombinovať a potom si ich jednoducho uplatniť. V každej predajni sa rozdávajú od 22. júna do 30. augusta, ale využiť ich môžeš až do 31. marca 2021. Podpor spolu s Lidlom našich podnikateľov v cestovnom ruchu a uži si parádnu dovolenku na Slovensku!

Naše tipy na top dovolenku

Aj na Slovensku nájdeš mnoho miest, kde si oddýchneš alebo zažiješ nezabudnuteľné chvíle. Svoj voľný čas a dovolenku môžeš stráviť v rôznych miestach zo zoznamu Lidla. Čaká na teba totiž pestrá ponuka – akvaparky, wellness pobyty, turistika a výlety lanovkou v Tatrách, užiť si môžeš aj Liptovskú Maru alebo dobrodružstvo na Donovaloch. Okrem toho môžeš získať zľavy aj na viaceré indoor či outdoor aktivity, napríklad jazdu na koni, na motokáre, ale aj zdvihnúť si adrenalín na raftingu či zahrať si golf. Viaceré špeciálne aktivity si však môžu užiť aj deti, partia kamarátov či vášniví cyklisti. 10 tipov na vaše zážitky:

  • Aquacity Poprad – vodný raj s viac ako 350 atrakciami rovno pod Vysokými Tatrami.
  • Vodný park Bešeňová – v termálnom srdci Liptova zažijete plávanie ako v mori v bazéne s morskými vlnami.
  • Lanovka na Skalnaté pleso, Solisko a Hrebienok – užite si nádherný výhľad, na ktorý nezabudnete.
  • Tarzania Jasná – zažite dobrodružstvo v korunách stromov.
  • Ski and Bike Mýto – vyskúšajte štyri trate na zjazdové bicyklovanie.
  • Pravá soľná jaskyňa v Lamači – liečivý a upokojujúci účinok skutočnej soľnej jaskyne.
  • Rafting Adventure v Liptovskom Mikuláši – na výber máte rafting na umelo vystavanom kanáli, alebo splavovanie Váhu.
  • Fun Arena Donovaly – vybláznite sa na bobovej dráhe, v lanovom parku, na trampolínach alebo spoznajte Myšiačikov vodný svet.
  • Wildpark Resort Veľká Lomnica – od levov cez tigre a leopardy, všetky šelmy na jednom mieste.
  • Tricklandia – miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií.
Mama pláva v bazéne s dieťaťom.
Máte chuť na prírodu alebo vás láka voda? Zdroj: Getty Images

Ako využiť zľavové kupóny?

Ak chceš prežiť skvelú dovolenku so zľavou, stačí zbierať zľavové kupóny. Uložiť sa dajú aj do aplikácie, a to oskenovaním QR kódu na kupóne. Cez aplikáciu viete potom kódy jednoducho využiť a dostanete vstupenky alebo poukážky e-mailom. V niektorých dňoch je dokonca maximálna zľava vyššia ako v iné dni. Stačí si iba vybrať svoje miesto či atrakciu a vycestovať za zábavou či oddychom.

ZISTIŤ VIAC O AKCII

Slovensko krajina zážitkov.
Zdroj: Lidl

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Lidl.

Odporúčame