V LA sa opäť strieľalo. V Comptone umrel ďalší rapper

Boli by sme radi, keby takéto články nemuseli vznikať. Snažíme sa vás ale informovať o aktuálnom dianí či už na Slovensku, v Česku alebo vo svete. Po streľbe v americkom Los Angeles umrel ďalší rapper. Čo sa stalo? 

Po streľbe umrel ďalší rapper

Mladý americký rapper Kee Riches sa vo veku 23 rokov snažil výraznejšie presadiť v tom, čo mal najradšej, v tvorbe hudby. Avšak, nebude mu to dopriate, pretože po streľbe v kalifornských uliciach v Los Angeles podľahol početným strelným zraneniam. Amerika rieši ďalšie úmrtie po prestrelke v LA a opäť sú terčom pozornosti rapperi a vybavovanie si účtov medzi znepriatelenými skupinami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rap & Hip Hop News ⚡️ (@whatsonrap)

Kee bol zastrelený v Comptone. V štvrti LA, ktorá je dlhodobo problémová, pričom sa traduje, že aj policajné hliadky do týchto miest chodia minimálne na dvoch autách. Civilným menom Kian Nellum mal odjakživa dva veľké záujmy – šport a rap. Ako tínedžer začal rapovať, pričom mal za sebou niekoľko zaujímavých trackov.

Držanie a používanie strelných zbraní je v USA veľkou témou, ktorou sa zaoberá momentálne aj prezident Joe Biden. Počet prestreliek a úmrtí neustále stúpa, čo je pre krajinu a jej obyvateľov značný problém.

Bude ťa zaujímať: Separ vycestoval do Spojených štátoch amerických, kde pre svojich priaznivcov pripravil nový singel. Nebude chýbať ani videoklip priamo z ulíc New Yorku. Ak sa chceš dozvedieť viac a vidieť Separa tancovať, klikni na tento odkaz.

Viac rapového obsahu nájdeš na našom webe.

Photo credits: Instagram/whatsonrap

Odporúčame