Úžasný relax, bazény i skvelé jedlo na skok zo Slovenska: To je wellness svet v Burgenlande

foto: Peter Rigaud

Ujdite všedným dňom a oddýchnite si… Panónska wellness ponuka je tu pre vás. O vaše blaho sa postará až päť úžasných termálnych kúpeľov s perfektnými bazénmi, saunami, masážami a programami starostlivosti o pleť, ako aj fantastická gastronómia.

foto: AVITA Resort

St. Martins Therme & Lodge pripomína slimačiu ulitu a nachádza sa vo Frauenkirchene v Národnom parku Neziderské jazero-Seewinkel. Určite vás zaujme kombinácia wellness a dobrodružného safari v okolí kúpeľov.

Sonnentherme Lutzmannsburg sú špičkovými rodinnými kúpeľmi Rakúska. Bábätká, malé deti a ich rodičia sa môžu tešiť na jedinečné spoločné zážitky v zóne „Baby World“ a pre väčšie deti sú pripravené fantastické vodné šmykľavky.

Foto: Reiters Stegersbach Resort

Na rozlohe 2.000 m² sa rozkladá vodný svet kúpeľov AVITA Therme v Bad Tatzmannsdorfe. Mimoriadne rozmanitý je saunový svet Eden, kde si okrem iného môžete oddýchnuť v klasickej fínskej saune. Časť AVITA Lady’s Spa je navyše vyhradená iba ženám!

Až 14 bazénov s rôznou teplotou a hĺbkou v rezorte Allegria Familientherme Stegersbach by Reiters garantuje more zábavy pre veľkých i malých . Oddych, zmyslové zážitky a nová energia – to sú hlavné priority kúpeľov Therme Loipersdorf na hranici s Burgenlandom.

Všetky potrebné informácie nájdete na tejto internetovej stránke.

Zdroj: PR článok
Odporúčame