Trhlina je bestsellerom medzi knihami, od filmu sú veľké očakávania: SÚŤAŽ, ktorá ťa rozhodne zaujme

Trhlina (foto: Cinemax)

#Meno Jozef Karika sa skloňuje v týchto dňoch viac, ako kedykoľvek predtým. Po tom, čo bola vydaná jeho kniha Trhlina sa spustil hotový ošiaľ. Každý chcel poznať príbeh o miznúcich ľuďoch v pohorí Tribeč.

V týchto miestach je zdokumentovaných niekoľko prípadov tajomných zmiznutí a Karika tak poodhaľuje jednu z najväčších záhad Slovenska. Na motívy knihy vznikol v roku 2018 trojdielny televízny seriál a film v réžii Petra Bebjaka z produkčnej dielne D.N.A. production.

Práve tento týždeň príde do kín film Trhlina, na ktorý si už teraz mnohí brúsia zuby. Okolo Trhliny je právom rozruch a sú od nej veľké očakávania.

Aj preto ti na našom Instagrame @hashtag.sk aktuálne prinášame SÚŤAŽ o set kníh od autora Jozefa Kariku. Celý set má hodnotu takmer 50 eur a vyhrať ho môžu až dvaja z vás. Zapoj sa do súťaže o knihy, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo sa za posledné roky na Slovensku vyšlo. Dozvieš sa o ďalších príbehoch, pri ktorých budeš zatajovať dych a zároveň si skrátiš čakanie na film, ktorý už tento týždeň dorazí do kín.

Jedna odpoveď na “Trhlina je bestsellerom medzi knihami, od filmu sú veľké očakávania: SÚŤAŽ, ktorá ťa rozhodne zaujme”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *