Po tomto nezaspíš: Obľúbený horor sa vracia vo svojom treťom pokračovaní, sleduj napínavý trailer

Trailer k filmu Conjuring 3.

Sleduj trailer k filmu Conjuring 3 (Zdroj: youtube.com/Movie Trailers Source)

#V zajatí démonov je hororovou klasikou, ktorú určite videl každý priaznivec strašidelných filmov. Do našich rebríčkov sme ju zaradili aj my. Film sa dostal do do desiatky aj tridsiatky tých najlepších hororov podľa našich redaktorov. Tentokrát sa so známymi postavami  Eda a Larraine Warrenovcov stretneme v treťom pokračovaní, ktoré dostalo podtitul ,,The Devil Made Me Do It“.


RECENZIA: Vábivá pachuť smrti, okultizmus a psychologická skladačka. Toto všetko ti ponúkne nový horor – Prekliate dedičstvo!


Preslávení vyšetrovatelia paranormálnych javov sa vracajú na scénu, aby sa pustili do mrazivého prípadu teroru, vraždy a neznámeho zla, ktorý šokoval aj Warrenovcov. V treťom pokračovaní filmovej série uvidíme jeden z najznámejších prípadov, ktorý začína bojom o dušu mladého chlapca. Sú však zároveň svedkami prvého prípadu v americkom súdnictve, kedy sa obvinený pokúša brániť tvrdením, že ho posadol démon.

Film by mal mať premiéru o niekoľko týždňov. Jeho premiéru presunuli zo septembra minulého roka, ktorý poznačila pandémia a kiná boli dlhé mesiace v rôznych krajinách zatvorené. Ohlas u fanúšikov bol však veľký a mnohí sa premiéry už nevedia dočkať. Zatiaľ môžeš sledovať napínavý trailer.

Zdroj: hashtag.sk, csfd.cz, wikipedia.org
Odporúčame