TOPKAST #7: Majk Spirit, Tina a Osťo o živote, pôvode či súkromí

Dal by sa nadnesene napísať, že sa nachádzame v dobe podcastov. Ktovie, či je to hlavne kvôli pandémii koronavírusu, ktorá je s nami už približne rok, či jednoducho je to boom uplynulých mesiacov a rokov. Skrátka, podcast má už takmer každý a prakticky každý rozmýšľal nad tým, že by niečo podobné skúsil. Nečudo, je to vynikajúci koncept, ktorý ľudia majú radi. Spoločný podcast majú aj hypeman Osťo a rapper Majk Spirit. V siedmej časti premiérovo neboli sami. Ich úvodným hosťom bola populárna Tina, ktorá sa rozrozprávala na rozličné témy. 

TOPKAST je podcast, v ktorého každej časti sa Osťo a Majk Spirit venujú kľúčom. Môžu to byť rôzne kľúče a samozrejme je reč o obraznom pomenovaní, nie pramo o kľúčoch, ktorými odomykáte auto, dom či bráničku. Debata je často o motivácii, inšpirácii, ideáloch, snoch či životných skúsenostiach. Veľkou devízou tohto podcastu je dĺžka, nie je prehnane dlhý, no ani krátky. Približne 60 či 70 minút je ideálna minutáž podobného konceptu. Teda aspoň, to potvrdzujú samotní ľudia a dostupné štatistiky, ale treba rešpektovať aj to, že sto ľudí – sto chutí a nájdu sa takí, ktorí preferujú pár desiatok minút, ale aj takí, ktorí dávajú prednosť dvojhodinovkám a viac.

Aktuálne vydanie poskytuje rozhovor Osťa, Majka Spirita a Tiny. Tina patrí medzi najpopulárnejšie osobnosti slovenskej hudobnej obce, pričom jej pohľad na život a viaceré skúsenosti sú motiváciou pre mnohých. Rada skúša nové veci, nemá čierno-biele myslenie a celkovo má otvorenú dušu tomu, čo príde. Ak ste nevedeli o jej pôvode, tu sa to dozviete. Ak hľadáte bulvárne informácie o jej vzťahu so Separom, budete sklamaní, ale áno, nebudeme klamať, minimálne okrajovo je rozoberaná aj táto téma.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ed Sheeran v rapových polohách: Presadil by sa v tomto žánri?

Ak sa práve hľadáte alebo hľadáte inšpiráciu, tak vypočutie TOPKAST-u je niečo, čomu by ste mali dať šancu. A celkovo, traja ľudia, ktorí si vo svojej brandži splnili sny a stali sa úspešnými, majú dozaista čo ponúknuť. Tina sa dostáva aj k svojej pomerne krátkej rapovej etape, pričom padnú aj spomienky na koncerty v Paríži, či už je reč o Drakeovi alebo o Eminemovi. Viac už prerádzať nebudeme, v tomto prípade to necháme na vás.

Foto: podcast TOPKAST, Osťo, Tina, Majk Spirit, YouTube.com 

Odporúčame