TOP 5 rozhovorov roka 2022: Ako pracujú kuriéri v Nórsku, prečo pravidelne cvičiť a aké trendy v hairstylingu nás čakajú?

Ilustračná fotka

Ilustračná fotka (Zdroj: Unsplash.com/Anastase Maragos)

#Počas minulého roka sme ti znova priniesli desiatky rozhovorov so zaujímavými osobnosťami (nielen) zo Slovenska. Teraz ti prinášame 5 najčítanejších z nich. Ktorý z nich ťa zaujal najviac?

Rozhovor s kuriérom Michalom

Michal našiel svoje šťastie v Nórsku, kde pracuje ako kuriér. Ako milovník áut si svoju prácu užíva a ako milovník snehu a zimy si pochvaľuje aj život na severe Európy. Ako veľmi je Nórsko drahé, ktoré časti krajiny sa oplatí vidieť a v čom je život v Nórsku skvelý?

Michal odišiel za prácou do Nórska: Za zametanie ulíc dostaneš napríklad 12 eur na hodinu


Rozhovor s kaderníkom Jirkom

Vlasy sú korunou krásy azda už od nepamäti. Nájsť však dobrého kaderníka, ktorý by vyhovoval našim nárokom nie je vždy úplne najjednoduchšie. Dobré meno, a to najmä medzi slovenskými celebritami, si urobil Jirko Blatný, ktorý má svoj vlastný vlasový salón v Trnave.

Známy kaderník sa stará o vlasy Dominike Mirgovej aj iným hviezdam: Prezradil nám tajné triky – blondínky, toto nikdy nerobte!


Rozhovor s učiteľkou Katkou

Napadlo by ti niekedy, že spojenie slovenčiny a edukácie môže byť zábavné? Ak nie, PinKatS alias pančelka Katka ti na svojom TikTok profile ukáže, že sa to dá zvládnuť veľmi vkusne a originálne. Okrem videí však tvorí, učí, bloguje a dokonca pri tom všetkom zvláda aj perfektne vyzerať. Čomu všetkému sa Katka venuje a aký odkaz by venovala študentom? To všetko sa dočítaš v nasledujúcich riadkoch.

Mladá slovenčinárka učí po svojom, jej vtipné videá sledujú desiatky tisíc žiakov: Najväčší hejteri sú malé deti


Rozhovor s Lenkou, ktorá žije na Floride

Lenka do USA cestovala po prvýkrát ešte ako vysokoškoláčka a postupne si krajinu za veľkou mlákou zamilovala. Dnes žije s manželom na Floride a užíva si večné leto a krásne pláže. Cíti sa na Floride bezpečne? Akí sú v skutočnosti Američania? A prečo jedia vyprážané uhorky?

Lenka si zamilovala život na pláži, zostala žiť na Floride: Akí sú v skutočnosti Američania a prečo jedia vyprážané uhorky?


Rozhovor s reprezentantom v kulturistike Patrikom

Patrik Dzurilla je jedným z našich najúspešnejších reprezentantov v kulturistike. Sústredí sa najmä na súťaženie v zahraničí a tam zbiera už od mladého veku cenné kovy a navyše už v mladom veku vlastní posilňovňu. Tvrdí, že vďaka športu sa mu podarilo vyformovať nielen telo, ale aj osobnosť a so súťažením sa prestať nechystá. O tom, ako vybudovať svaly a koľko času denne strávi v posilňovni, sme sa rozprávali v interview.

Do posilňovne zavítal vďaka kamarátovi: Iba 22-ročný Patrik je jedným z našich top kulturistov a riadi aj vlastné fitko


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame