Tomy natočil klip pred Eiffelovkou v Paríži: Rapuje o zrade najbližších

Tomy GP

Tomy v Paríži (Zdroj: Instagram/@tomy__gp)

#Opäť ti prinášame možnosť vypočuť si nové meno na slovenskej rapovej scéne, ktoré ešte asi nepoznáš. Jeho meno je Tomy a pochádza z Poltára. Rap si išiel už od malého chlapca, ako ako väčšina z nás, bol ovplyvnený skupinami ako Kontrafakt či H16, zo zahraničia to bol Tupac. Hudba bola preňho únikom z reality, najmä po tom, keď sa ako 14-ročný presťahoval do Švajčiarska, kde spoznával iný rap, než ten doma či v USA.

Neskôr sa dostal do Francúzska, ktoré ho hudobne veľmi ovplyvnilo. S rapom začal na ulici s kamarátmi, kde si freestylovali, no nikdy si dostatočne neveril na to, aby to rozbehol naplno. Zlom prišiel až s vlastným štúdiom GP Record, ktoré si postupne budoval s kamarátom zo strednej, s ktorým točili klipy pre iných raperov.

Natáčanie je jeho hobby, no rap je srdcovka

,,Vždy som sa chcel presadiť aj v hudbe, a preto som sa tento rok konečne odhodlal a dal som von mixtape Hell. Na tomto projekte som pracoval popri práci, takže som rád, že sa mi to konečne podarilo a je to von. Mixtape obsahuje 6 skladieb a bonusový track, ktorý som napísal vo francúzštine,“ objasňuje Tomy.

Prvý klip natočil na skladbu Texas a pred nedávnom vydal aj klip na skladbu Rock ´n´ Roll. ,,Veľkým cieľom a motiváciou je pre mňa to, že sa nájdu ľudia, ktorí sa v mojich textoch nájdu. Možno vyrastali v ťažkých podmienkach ako ja. Často som videl len drogy, alkohol a žiadne pozitívne veci. Teraz mám síce lepší život, ale nezabúdam na to, odkiaľ som a ako som vyrastal. Mojím ďalším cieľom zlepšovať sa a posúvať svoje hranice.“

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame