Ako randiť? Odborníčka na TikToku ti poradí, kedy by si mal zo stretnutia zdrhnúť

Na to, aby si si priznal, že niečo nie je v poriadku, musíš byť ostražitý (Zdroj: Freepik/freepik)

#Randenie a nadväzovanie nových vzťahov je hotová veda. Hoci je to pre mnohých pomerne náročný proces, „niekto to robiť musí“. Na internete, najmä na sociálnych sieťach, nájdeš veľa odporúčaní, ktorými sa môžeš riadiť. Mrkni sa na toto TikTokové virálne video, v ktorom sa dozvieš tri veci, na ktoré si dávať naozaj pozor…

Tri fázy

Pokiaľ si sa už niekedy pokúšal nájsť svoju stratenú polovičku, určite vieš, že každé randenie so sebou prináša určité nástrahy. Či by si už z vlastných skúseností mohol spísať príručku pre iných, alebo si v tejto súvislosti absolútnym nováčikom a bojíš sa nádejný náprotivok osloviť, určite by si mal vedieť vyhodnotiť situáciu, kedy je lepšie ujsť než zostať.

S týmto ti pomôžu tipy vzťahovej koučky Sabriny Zohar, ktorá na svojom TikTokovom profile uverejnila fantastické video. Vymenúva v ňom tri základné red flags, teda výstražné znamenia, ktoré by si na tom druhom vo fáze randenia rozhodne nemal prehliadať.  

Zlož ružové okuliare

Na to, aby si si priznal, že niečo nie je v poriadku, musíš byť ostražitý – zlož ružové okuliare a prijmi realitu takú, akou naozaj je. Tri základné frázy, ktoré používajú nielen muži, ale aj ženy, by mali byť pre teba veľkou červenou kontrolkou v mozgu, ktorá v danej situácii spustí poplach. Inak ti zostanú len oči pre plač, sklamanie a zlomené srdce.

Nie je ready

Podľa Sabriny Zohar je prvým no-go fakt, keď ti típek na prvom rande vysype, že nehľadá nič vážne. Údajne sa ti tým snaží nenápadne naznačiť, že ti čoskoro zlomí srdce. „Keď je niekto takto rázne úprimný, tak môžeš byť tá najlepšia žena či chlap na svete, aj tak to nezmení ich názor na to, že momentálne vzťah skrátka nechcú,“ hovorí.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Máš nepríjemné pocity v ústach pri jedení ananásu? TikTok video odhalilo pravdu, ktorá ťa šokuje!

Podľa skúseností ti vieme poradiť, že by si sa mal zamyslieť sa nad tým, či by si sa do takého vzťahu mal púšťať. Môže sa ti to nepekne vypomstiť.

@sabrina.zohar Lets not waste our time shall we? #dating #datingtips #datingadvice #ghosting #breakup #relationships #relationshipadvice ##advice ♬ original sound – Sabrina Zohar
 

Dehonestovanie opačného pohlavia

Druhou radou od koučky je, že by si sa mal vydať na útek v prípade, ak započuješ frázu „si pre mňa príliš dobrý“. „Každý chce pre seba len to najlepšie. Ak ťa skutočne považuje za to najlepšie, nenechá ťa len tak ísť. Keď ťa nechá ísť, tak ťa za to nepovažuje,“ uvádza vo videu Sabrina.

Posledným tipom je, že ak na teba vybalí osobné skúsenosi zo svojej minulosti, mal by si počítať s tým, že chyba môže byť aj na jeho strane. „Keď tvrdí, že každá jedna jeho ex bola šialená. Dáva tým najavo, že nepreberá žiadnu zodpovednosť za to, čo sa v predchádzajúcich vzťahoch odohralo,“ dodáva.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame